Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 21. srpna 2018

Obrazem: Mikulášská na ledě

Mikulášskou na ledě si nenechalo ujít velké množství malých kozlíků, ale i mnoho dětí, které prostě rády bruslí. A kdo dorazil rozhodně nezaváhal. Program trval dvě hodiny a děti si celou čertovskou show užily ve velkém. Zatím nemáme přesná čísla počtů dětí odnesených do pekla.

Obrazem: Mikulášská na ledě
Mikulášská na leděFoto: Miluše Mečířová Novotná
 
Publikováno: 3.12.2017 v 18:45
Rubrika: Kultura

Na úvod si všichna děcka pořádně zabruslila, aby se protáhla než dorazí ten veliký rohatý...Kozel. Maskot kolínských Kozlů provázel děti po celý zbytek večera a stal se okamžitě velmi oblíbeným. Pak nastalo to pravé peklo a koho čerti nchytili, mohl si projít pekelným tunelem až k Mikulášovi. Pokud byly děti hodné, čekal je i balíček s překvapením. Na úplný závěr se na všechny děti sesypaly balónky z nebe.

Více Vám nabízíme v galerii. 

FotogalerieObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na leděObrazem: Mikulášská na ledě
Autor článku: Miluše Mečířová Novotná, autor fotogalerie: Miluše Mečířová Novotná
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Zahradní kompostéry zdarma lze objednávat do konce srpnaDobrá volba je teď VolbaMuzeum lidových staveb v Kouřimi zve na národopisný pořad DožínkyKolik směsného odpadu se v Kolíně ročně produkuje?
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM