Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. října 2017

Odstartoval další ročník MISS Kolínsko

Letos proběhne v pořadí již 17. ročník MISS Kolínska. Dívky se mohou přihlásit již teď, finálový večer proběhne 12. prosince v divadle. Na podrobnosti o letošním ročníku jsme se ptali jeho organizátorky Gabriely Šubotníkové ze společnosti Colin Agency.

Odstartoval další ročník MISS Kolínsko
 
Publikováno: 4.10.2017 v 6:00, Aktualizováno: 3.10.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

* Změnilo se něco proti loňsku v pravidlech? Zjednodušeně platilo, že přihlášené dívky pozvete na casting a porota z nich vybere 10 finalistek. Ty pak bojují o titul MISS Kolínska či MISS Sympatie. 
Vybrané dívky budou pozvány na neveřejné semifinálové kolo, ze kterého vzejde 10 finalistek a 2 náhradní finalistky. Pravidla tedy zůstávají stejná.
 
* S účastí finalistek jsou spojeny další akce. Které to budou letos?
Ve spolupráci s kosmetickými partnery, kolínským Studiem Levandule a Salonem Paradis, jsme připravili kurzy a semináře o líčení, péči o pleť a vizážistice. Semináře o stylingu, etiketě a barvové typologii proběhnou, spolu se zábavným odpolednem, u gastronomického partnera, kterým je opět Resort Vigvam v Němčicích u Kolína. Dívky si vyzkouší fotomodeling v rámci promo spolupráce s Generálním partner NPS Group s.r.o. a Realitní kanceláří Evropa.
 
* Do kdy se dívky mohou přihlásit? Co mohou vyhrát? A jaké disciplíny čekají na deset vybraných dívek během finálového večera v divadle?
Uzávěrka přihlášek na www.misskolinska.cz je do 20. října a jistě bude letos opět o co soutěžit. Hlavní cenu pro vítězku a další ceny pro všechny finalistky představíme později v rámci dalších informací k soutěži. Finálových disciplín je hned několik - představení finalistky, rozhovor s moderátorem, volná disciplína a módní přehlídka.
 
* Kdo ze známých tváří bude letošní ročník doprovázet? 
V porotě zasednou nejen zástupci partnerů a známé osobnosti Kolínska, ale v rámci letošního ročníku se diváci mohou těšit i na moderátorku MISS Kolínska z předchozích let, paní Petru Eliáš Volákovou. Moderátorem večera bude opět Vlasta Korec. Předprodej vstupenek zajišťuje Městské divadlo v Kolíně, případně se čtenáři dočtou bližší informace i na webu www.misskolinska.cz.
 
* Jste s předchozími účastnicemi finále ve styku, třeba s minulou vítězkou Martinou Kamenickou a Natálií Romportlovou, držitelkou MISS Sympatie? 
Ano, s většinou loňských finalistek jsme stále v aktivní spolupráci a přátelském kontaktu. Stejně je tomu i s některými finalistkami předchozích ročníků MISS Kolínska.

Autor článku: Jiří Červín
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí KohoutyVelim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výše
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM