Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 9. prosince 2019

Odstartoval další ročník MISS Kolínsko

Letos proběhne v pořadí již 17. ročník MISS Kolínska. Dívky se mohou přihlásit již teď, finálový večer proběhne 12. prosince v divadle. Na podrobnosti o letošním ročníku jsme se ptali jeho organizátorky Gabriely Šubotníkové ze společnosti Colin Agency.

Odstartoval další ročník MISS Kolínsko
Foto: Jiří Červín
 
Publikováno: 4.10.2017 v 6:00, Aktualizováno: 3.10.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

* Změnilo se něco proti loňsku v pravidlech? Zjednodušeně platilo, že přihlášené dívky pozvete na casting a porota z nich vybere 10 finalistek. Ty pak bojují o titul MISS Kolínska či MISS Sympatie. 
Vybrané dívky budou pozvány na neveřejné semifinálové kolo, ze kterého vzejde 10 finalistek a 2 náhradní finalistky. Pravidla tedy zůstávají stejná.
 
* S účastí finalistek jsou spojeny další akce. Které to budou letos?
Ve spolupráci s kosmetickými partnery, kolínským Studiem Levandule a Salonem Paradis, jsme připravili kurzy a semináře o líčení, péči o pleť a vizážistice. Semináře o stylingu, etiketě a barvové typologii proběhnou, spolu se zábavným odpolednem, u gastronomického partnera, kterým je opět Resort Vigvam v Němčicích u Kolína. Dívky si vyzkouší fotomodeling v rámci promo spolupráce s Generálním partner NPS Group s.r.o. a Realitní kanceláří Evropa.
 
* Do kdy se dívky mohou přihlásit? Co mohou vyhrát? A jaké disciplíny čekají na deset vybraných dívek během finálového večera v divadle?
Uzávěrka přihlášek na www.misskolinska.cz je do 20. října a jistě bude letos opět o co soutěžit. Hlavní cenu pro vítězku a další ceny pro všechny finalistky představíme později v rámci dalších informací k soutěži. Finálových disciplín je hned několik - představení finalistky, rozhovor s moderátorem, volná disciplína a módní přehlídka.
 
* Kdo ze známých tváří bude letošní ročník doprovázet? 
V porotě zasednou nejen zástupci partnerů a známé osobnosti Kolínska, ale v rámci letošního ročníku se diváci mohou těšit i na moderátorku MISS Kolínska z předchozích let, paní Petru Eliáš Volákovou. Moderátorem večera bude opět Vlasta Korec. Předprodej vstupenek zajišťuje Městské divadlo v Kolíně, případně se čtenáři dočtou bližší informace i na webu www.misskolinska.cz.
 
* Jste s předchozími účastnicemi finále ve styku, třeba s minulou vítězkou Martinou Kamenickou a Natálií Romportlovou, držitelkou MISS Sympatie? 
Ano, s většinou loňských finalistek jsme stále v aktivní spolupráci a přátelském kontaktu. Stejně je tomu i s některými finalistkami předchozích ročníků MISS Kolínska.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM