Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 24. září 2017

Opilá žena byla nakonec mužem a další případy pro Městskou policii Kolín

Opilá žena byla nakonec mužem a další případy pro Městskou policii Kolín
 
Publikováno: 18.9.2014 v 12:00, Aktualizováno: 17.9.2014 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Opilá žena byla nakonec mužem

Ve čtvrtek 11. září přijali strážníci telefonické oznámení o pravděpodobně opilé ženě, která sedí v prostoru garáží obchodního centra Futurum. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se nejedná o ženu, ale o muže ze Slovenska, který na dotaz, co zde dělá řekl, že odpočívá. Strážníci muže z prostor, zcela nevhodných k odpočinku, vykázali. Tentýž den přistihli ženu z okresu Kolín, jak opakovaně nakupuje „za pět prstů“ přistihli při krádeži zaměstnanci Kauflandu. Zboží v hodnotě 1.059,90 Kč si uschovala do tašky a prošla za pokladní zónu, aniž by ho uhradila. Přivolaným strážníkům se k přestupku doznala. Vzhledem k tomu, že se jedná o opakované jednání, bude celá záležitost předána na Městskému úřadu Kolín k dořešení.

Po vynechání antidepresiv žena vykřikovala

Telefonické oznámení od občana ze Zálabí bylo přijato v pátek 12. září. Muž si stěžoval na rušení nočního klidu ženou, která tam pokřikuje. Po příjezdu na místo strážníci zjistili ženu, která dle místní znalosti, užívá antidepresiva. Pokud si je nevezme, chová se takto nevhodně. Žena se dožadovala vstupu do domu, ze kterého ji, z důvodu předchozí hádky, partner vyhodil na ulici. Muž strážníkům řekl, že dohlédne, aby žena předepsané léky užila a vpustil ji do bytu. Záležitost vyřešena domluvou.

Neviditelná žena byla v nemocnici

V pátek 12. září přijali strážníci Městské policie Kolín telefonické oznámení od občana. Uvedl, že má strach o sousedku, jestli se jí něco nestalo. Strážníci se zkontaktovali s oznamovatelem, ten jim uvedl, že paní bydlící v rodinném domku v ulici Mikoláše Alše, asi týden neviděl. Operační strážník učinil dotaz v Oblastní nemocnici Kolín, jestli zde nepřijali k hospitalizaci tuto ženu. Oblastní nemocnice Kolín potvrdila, že je zde žena přijata z důvodu plánovaného zákroku. Jednání muže je velmi příkladné zejména v dnešní době, kdy se stále častěji setkáváme s lidskou nevšímavostí a lhostejností.

Povalovali se v opici Pod Hroby

Strážníci přijali telefonické oznámení od občana v neděli 14. září. Ten nahlásil hořící odpadkový koš v prostoru dětského hřiště v ulici Čechovy sady. Strážníci po příjezdu na místo koš uhasili. Téměř ve stejnou dobu se na místo dostavili hasiči, kteří místo zajistili a hlídka policie, která celou událost převzala. Téhož den problémové závislé osoby byly o půl desáté večer vykázány z prostoru autobusové zastávky v ulici Pod Hroby. Tři muži se zde povalovali, popíjeli alkohol, kolem sebe značný nepořádek. Osoby vykázány z místa.

Autor článku: Jiří Červín, Městská policie Kolín
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolínským kuželkářům se vstup do nové sezóny nevyvedlKateřina Šafránková se po pěti letech dočkala medaile a obdržela ocenění za rekord
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM