Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 21. října 2017

Opraví mateřskou školu ve Velimi a otevřou před novým školním rokem

Mateřská školka ve Velimi v ulici Horní Nouzov 486 se dočká rekonstrukce. Stavební úpravy provedou společnosti Geosan Group a. s. a TREPART s. r. o. které zvítězily ve výběrovém řízení na dodavatele stavby. Celková výše investice je 18 milionů korun bez daně z přidané hodnoty a je spolufinancována ze zdrojů Regionálního operačního programu Střední Čechy.

Opraví mateřskou školu ve Velimi a otevřou před novým školním rokem
 
Publikováno: 3.5.2014, Aktualizováno: 2.5.2014 v 15:00
Rubrika: Zpravodajství

"Základním požadavkem při stavebních úpravách školky, která byla postavena v letech 1981 až 1982, bude odstranění nevyhovujícího stavu, který snižuje kvalitu poskytované výuky, rozšíření poskytovaných služeb mateřské školy a zavedení nových výukových metod za pomoci využití moderních technologií. Cílem rekonstrukce je vytvoření moderní interaktivní třídy, která v mateřské škole chybí. Modernizace budovy a její nové vnitřní vybavení zabezpečí malým dětem pobyt ve zdravotně nezávadném a krásném prostředí, moderní technologické vybavení je vhodným způsobem připraví na vstup do prvních tříd základních škol," popsala zakázku mluvčí firmy Geosan Group Vlasta Končelová.

Rekonstruovaný objekt mateřské školy nabídne novým žáčkům výukový prostor vybavený interaktivní tabulí, počítačem a dataprojektorem, tedy prvky, vhodným způsobem rozvíjející dětské myšlení, představivost i efektivitu v získávání dovedností a znalostí. Každá třída bude vybavena audiovizuální technikou. Nové technologie umožní učitelům používat různé vzdělávací programy, pomocí nichž se budou moci děti připravovat například na osvojování cizích jazyků, trénování paměti nebo získají zkušenosti z různých pohybových aktivit. Vícevjemové prvky školní výuky odpovídají nejmodernějším trendům vzdělávacích možností v současnosti.

Rekonstrukce školky začala v únoru a zhotovitel ji předá investorovi, obci Velim, za 208 dnů od převzetí staveniště. Cílem sdružení je předání zrekonstruované části mateřské školky před zahájením nového školního roku 2014 až 2015.

Autor článku: Michal Černý
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Stolní tenisté Kolína se stále vezou na vítězné vlněVelim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výšeDrozdův lesní běh v kolínských Borkách vyhrál slávista Michal Šmahel
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM