Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 23. května 2018

Otevře kiosek na dětském hřišti?

Kiosek na dětském centrálním hřišti, spadající pod Správu městských sportovišť Kolín, je uzavřený, což se návštěvníkům, převážně matkám s malými dětmi, samozřejmě nelíbí.

Otevře kiosek na dětském hřišti?
Centrální dětské hřiště v Kolíně. Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 3.8.2017 v 6:00, Aktualizováno: 2.8.2017 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Vysvětlení nefunkčního stánku je jednoduché - v minulosti v něm příchozí nedostatečně utráceli. „I když jsme nájemcům pronajímali kiosek jen za údržbu, nikoli za nájemné, oba předchozí nájemci se shodli, že ekonomická výnosnost je veškerá žádná,“ řekl starosta Vít Rakušan novinářům a zároveň jim nabídl, zda nechtějí třeba tuto službu provozovat. „Je mi jasné, že pro maminky bylo příjemné v kiosku tu a tam něco koupit. Jenže to slovo ´tu a tam´ je velmi důležité. Maminky si však v drtivé většině vezmou pití s sebou, jídlo pro dítě také a maximálně dítěti, které na hřiště posílají samotné, řeknou, že si nic kupovat nebude nebo mu dají dvacetikorunu na něco málo. Ale to nájemce rozhodně neuživí,“ vysvětlil starosta. "Budeme se snažit model vymyslet jinak, třeba ze stánku udělat správcovský domek, možná s nějakým základním zbožím,“ slíbil starosta.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM