Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Otevřená ulice na apríla a další stručné pozvánky na nadcházející kulturní události v Kolíně a okolí

* Letošní sezonu zahájí kolínský spolek Otevřená ulice dvěma Jarními ulicemi, a to 1.4. a 1.5. "Tématicky se budou vztahovat k těmto konkrétním datům," podotkla jedna z členek spolku Hana Morová.

Otevřená ulice na apríla a další stručné pozvánky na nadcházející kulturní události v Kolíně a okolí
Velikonoční plakát muzea.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 12.3.2016 v 8:00, Aktualizováno: 9.3.2016 v 18:00
Rubrika: Kultura

* Letošní hudební festival Natruc obohatí 6.8. nejen Vladimír Mišík a Etc, ale i kapely Tata Boys, Mandrage, ATMO music, Arakain, Pipes nad Pints, Peneři strýčka Homeboye a jako specialita zazní Michal Malátný a Kolínský Big Band. Aktuální ceny vstupenek: Jednotlivé vstupné: 290 Kč, skupinové vstupné: 250 Kč a rodinné vstupné: 750 Kč.

* Jarní koncert Kolínské filharmonie s dirigentkou Marií Erlebachovou se koná 15.3 od 19 h. v Městském společenském domě v Kolíně. Na programu jsou skladby Dvořáka, Bizeta a Beethovena s ansámblem zahrají jako sólisté Zdeňka Vaculík Erlebachová a Josef Brindzák. Mládež do 15 let má vstup zdarma, ostatní za 150 Kč.

* Místopisná přednáška kolínské cestovatelky Ivy Blümelové o Maltě se uskuteční 16.3. od 18 h. v Městském společenském domě v Kolíně. Tentokrát mladá světoběžnice představí malý ostrov s ojedinělým historickým bohatstvím a strategickou polohou ve Středozemním moři a ve svém povídání si odskočí i na sousední ostrov Gozo. Vstupné je dobrovolné.

* Rybářský ples se koná v Žiželicích 12.3. od 20 h. Hraje famózní kolínská skupina ESO.

* Kolínské muzeum zve školní skupiny na tvůrčí velikonoční pořady. Děti z mateřských a základních škol se mohou od 14. do 23.3. zúčastnit programu "Hody, hody, doprovody". Ten zahrnuje nejen povídání o postní době a Velikonocích, ale i tvůrčí dílnu, v níž si nejmenší ozdobí velikonoční perníček a větší si vyrobí velikonoční dekoraci. Objednací časy jsou v 9, 10.15, 11.30 a 13 h. Vstupné činí 30 Kč.
 

Autor článku: Redakce KP
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM