Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 22. července 2019

Otevřená Vodárenská s otevřenou rozhlednou

Sousedské setkání s muzikou, fotografiemi a občerstvením - Otevřená ulice s přívlastkem "Vodárenská" - se uskuteční v sobotu 16. září od 17 hodin na kolínské vodárně a v jejím okolí. Protože vodárna ční nad nejlidnatější části Kolína, lze usuzovat, že lidé využijí příležitosti a přijdou. O tom, co je na vodárně čeká, jsme si povídali se spoluzakladatelem spolku Otevřená ulice Filipem Šádkem.

Otevřená Vodárenská s otevřenou rozhlednou
Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 15.9.2017 v 6:00, Aktualizováno: 14.9.2017 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

* Počítáte po loňském návalu u vodárny, že se zde opět sejde celý Kolín?
Vodárna zažila své největší okamžiky slávy při slavnostním znovu-otevření v roce 2015, loňské první narozeniny již nebyly tak monstrózní a jelikož i letos připravujeme program ve vlastní režii, nebude se jednat o megalomanskou akci. Prostě si chceme připomenout, že Vodárna je zase s námi a my se u ní (a na ní) můžeme potkat.
 
* Loni u vodárny hrálo hned několik kapel. Na jakou muziku či program se můžeme těšit tentokrát?
Kapely máme pro letošek dvě. "Mahlzeit" je naše srdcovka a nejen proto, že za klávesami stojí náš parťák Tomáš Tesař. Druhou kapelou je "Setoplete", to je velká směs zábavy popových vod s příměsí ska, reggae, funky nebo rocku. Zároveň bude probíhat výstava fotografií z letošních Otevřených ulic od Pavla Klučara.
 
* Bude na vodárnu vstup zdarma?
Tady bych chtěl velmi poděkovat Městu Kolín za vstřícný postoj, protože vstup na Vodárnu bude po dobu konání Otevřené ulice skutečně zdarma.
 
* Vyzvete lidi ať opět přijdou stylizovaní do atmosféry třicátých let?
Při otevření v roce 2015 to byla skutečná stylizace třicátých let a tohle období má své neopakovatelné kouzlo. Takže pokud chce někdo okouzlit, určitě se vyšvihněte do třicítek a přijďte na oslavu.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM