Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 24. května 2019

OTK oceněny za rozložitelný obal

O kolínské tiskárenské společnosti OTK GROUP jsme nedávno psali v souvislosti s významným úspěchem na mezinárodní scéně, kdy zvítězila v celosvětové soutěži zaměřené na potisk a design obalů - WorldStar Packaging Awards 2018. V ní získala cenu v kategorii nápojů za etiketu piva Hubertus z kácovského pivovaru.

OTK oceněny za rozložitelný obal
Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 4.8.2018 v 7:00, Aktualizováno: 3.8.2018 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Novinkou je to, že letos OTK Group zvítězila v národní odborné soutěži "Obal roku 2018", které se pravidelně s úspěchem účastní. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení a není tedy divu, že porotu zaujal biodegradabilní obal vlhčených ubrousků Smart Wipes. Design je dílem Marka Beverse z holandské firmy Smart Wipes, výrobcem obalu OTK. 
Co je na tomto obalu výjimečné? Obal je vyroben z kukuřice a škrobu, ubrousek z bambusového materiálu. Celý produkt je biologicky rozložitelný. Obal a stejně tak i samotný ubrousek mohou fungovat na principu „použij a zahoď“.
Zástupcům firem oceněných exponátů v soutěži Obal roku 2018 budou trofeje a certifikáty soutěže budou zástupcům firem předány na obalové konferenci PackSummit, která se bude konat 4. října 2018 v konferenčních prostorách Ústavu molekulární genetiky AV ČR. Vítězným exponátům se zároveň otevírá cesta do celosvětové soutěže WorldStar.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM