Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 27. února 2017 a svátek má Alexandr.

Ples města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akce

Ples je společenská událost, která mimo jiné umožňuje setkávání i těch lidí, kteří by se v normálním „životacvrkotu“ neměli čas třeba vůbec setkat.

Ples města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akce
 
Publikováno: 31.1.2014
Rubrika: Zpravodajství

A právě taková příležitost se třeba naskytla některým z těch, kteří přišli poslední lednovou sobotu na dvacátý druhý Ples města Kolína, který se konal, jak je mnohaletým zvykem, ve všech prostorách Městského společenského domu.

Možná se na první pohled někomu zdálo, že účast byla o něco menší než v loňském roce, nic to ale neubralo na skutečnosti, že i letos byl program plesu opět bohatý.

V ceně vstupenky (300 korun) jste si mohli dát večeři a v průběhu plesu zhlédnout pohybové skupiny včetně vystoupení oblíbeného pánského Rasputina, dámskou kapelu Járinky, půlnočního hosta, skupinu „Jiří Schelinger revival“ a kapelu Paragraf.

Milovníci klidnějšího tancování mohli využít Combo 2 s Ivo Svatošem a v Komorním sále hrála k poslechu i tanci jazzová skupina Kronos combo, která se střídala s partičkou Třehusk hrající staropražské písničky.

Jestliže jste měli štěstí, mohli jste vyhrát jednu z 1.003 výher v plesové tombole.

Zajímavých situací můžete vidět na plesech mnoho a jak už to na taklových akcích bývá, s rostoucím počtem tanců se lidé uvolňují a stávají se „navzájem přirozenějšími“, což dokreslují naše fotografie.

Další fotografie Františka Stráníka najdete na www.stranik.cz/fotopres

 

Na letošním plese, stejně jako na těch předchozích, bylo dovoleno tančit v páru i hromadně.
Foto: František Stráník
FotogaleriePles města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akcePles města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akcePles města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akcePles města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akcePles města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akcePles města Kolína se jako vždy pochlubil velmi bohatou tombolou. My máme i bohatou fotogalerii z této akce
Autor článku: František Stráník, autor fotogalerie: František Stráník
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hokejoví Kozlové vezou vítězství z Vrchlabí. V sérii vedou 1:0
Kalendář akcí: Únor
Po
 
6
13
20
27
Út
 
7
21
St
1
 
Čt
23
 
 
Ne
5
12
19
26
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Auto-moto (3 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM