Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 17. listopadu 2019

Plesovou sezónu zahájí Big Band

Od ledna až do začátku dubna se v Kolíně uskuteční na tři desítky nejrůznějších plesů nejen maturitních a absolventských, ale i tématicky zaměřených nebo pořádaných kolínskými spolky. Kromě hlavní plesové scény v Městském společenském domě se bude tančit i ve Starých lázních a jednou i v Hotelu Theresia.

Plesovou sezónu zahájí Big Band
Foto:
 
Publikováno: 5.1.2017 v 12:00, Aktualizováno: 4.1.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Letošní plesovou sezónu odstartuje Kolínský Big Band se zpěvákem kapely Chinaski Michalem Malátným, kteří zahrají na maturitním plese kolínského gymnázia v Městském společenském domě již v pátek 6. ledna. O den později se koná II. reprezentační ples kolínských judistů ve Starých lázních. 
Během dalších měsíců následuje lavina maturitních plesů kolínských a kutnohorských středních škol. Za zmínku stojí, že Kutnohoráci často upřednostňují kolínské plesové sály před tamním sálem v Lorci, který se leckomu zdá příliš drahý nebo nevyhovující. Jako pochvala pro Městský společenský dům muže vyznít i to, že si zde svůj ples uspořádají i Eko gymnázium Poděbrady či Gymnázium Český Brod. Kolíňáci se jistě vyrazí pobavit i na Myslivecký ples vyhlášený zvěřinovou tombolou, Jezdecký ples, Rybářský ples či na specialitu v podobě Romského plesu. S velkým očekáváním bude jistě spojený Ples města Kolína, který se koná již po pětadvacáté. Plánován je na 21. ledna a zazpívá na něm již tradičně zpěvačka Jana Bechyňová s kapelou Joy of Moonrise. 
O symbolické ukončení kolínské plesové sezóny se postará Ples letecké základny Chotusice, který se uskuteční v Městském společenském domě 7. dubna.

Autor článku: Andrea Vančurová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM