Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 23. září 2017

Podomní prodejci i přes zákaz dál obtěžují obyvatele Kolína. Hned to oznamte městské policii!

Na telefonní linku 156 minulou středu zavolal občan, jenž si stěžoval na dva muže, kteří obtěžují občany zvoněním v Kremličkově ulici na zvonky a nabízejí nějaký produkt na úsporu vody. Oznamovatel oba “otravy“ z domu vyhodil s tím, že je v Kolíně zakázaný podomní prodej. Chlapíci, jejichž podrobný popis oznamovatel uvedl, s nesouhlasným projevem místo opustili.

Podomní prodejci i přes zákaz dál obtěžují obyvatele Kolína. Hned to oznamte městské policii!
 
Publikováno: 9.7.2014 v 6:00, Aktualizováno: 8.7.2014 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

„Hlídka Městské policie Kolín po příjezdu na místo oznámení zkontrolovala okolí přilehlých ulic a v ulici Mikoláše Alše zjistila dva muže, kteří odpovídali popisu, který uvedl stěžovatel. Ti po prokázání totožnosti, ke kterému byli vyzváni, strážníkům popřeli, že by něco prodávali nebo nabízeli, pouze se prý po městě procházejí. V průběhu projednávání situace se oba muži doznali k tomu, že formou podomního prodeje (zakázáno Nařízením města Kolína – Tržní řád č. 2/2014, čl. 3, odst. 6), nabízeli produkt na úsporu vody. Na místo se také dostavil oznamovatel, který obě osoby poznal,“ popsala Helena Honkiszová z Oddělení prevence kriminality a komunikace s médii.

Vzhledem k tomu, že možní podvodníci nesouhlasili s projednáním přestupku, bude celá záležitost předána na Městský úřad Kolín k dořešení. „Vzniklo také důvodné podezření, že se jedná o osoby, které v předchozí den nabízely produkty (spořič vody) v ulici Rimavské Soboty a byla na tuto zakázanou formu prodeje přijata dvě oznámení od občanů. Strážníci proto zkontaktovali oznamovatele, který z kamerového záznamu oba muže bezpečně poznal,“ dodala Helena Honkiszová. Pokud by se občané města setkali s tím, že je někdo doma kontaktuje a obtěžuje nabízením a prodejem nějakých služeb nebo produktů, městská policie je žádá, aby vše oznámili na Městskou policii Kolín prostřednictvím linky 156.

Autor článku: Redakce KP
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolínským kuželkářům se vstup do nové sezóny nevyvedlKateřina Šafránková se po pěti letech dočkala medaile a obdržela ocenění za rekordPoříčany dostaly nakládačku. Velim konečně zvítězila
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM