Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

Podzemní kontejnery, které budou instalované v Kolíně od letoška, dostaly dotaci

Po roce od zveřejnění se Město Kolín přece dočkalo dotace na vybudování podzemních kontejnerů. Státní fond životního prostředí mu udělil příspěvek ve výši cca 6 milionů korun, tj. 80 procent z pořizovací ceny zakázky. Zbytek peněz do celkové ceny, která bude stanovena v soutěži, dodá město.

Podzemní kontejnery, které budou instalované v Kolíně od letoška, dostaly dotaci
 
Publikováno: 24.10.2014 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

Nádoby na separovaný odpad mají stát na 9 místech, kde standardní kontejnery hyzdí okolí. Před prodejnou Billa na náměstí Republiky, u vjezdu na parkoviště před Penny Marketem v Benešově ulici, v Bezručově ulici u křižovatky s Dělnickou ulicí, před prodejnou Bezovka v Žižkově ulici, před budovou okresní správy sociálního zabezpečení na parkovišti v Obecním dvoře, ve Vávrově ulici u křižovatky se Želivského ulicí, před "novou" poliklinikou ve Smetanově ulici, pod domem č.p. 1355 v ulici Antonína Kaliny a v Rubešově ulici u křižovatky s Mostní ulicí.

V každém podzemním kontejnerovém místě bude kontejner na třídění plastů, papíru, barevného i bílého skla. V současné době probíhá soutěž předmětu zakázky a následně po nezbytných administrativních úkonech dojde na instalaci nádob. Podle 2. místostarosty Jana Pospíšila bude záležet na počasí. Je tedy možné, že podzemní kontejnery budou všechny, nebo aspoň částečně, do země zabudovány ještě letos. Právě probíhá soutěž na zhotovitele zakázky.

Autor článku: Michal Černý
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí KohoutyVelim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výše
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM