Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 19. září 2018

Polepy se vítězstvím ve Velimi posunuly na vedoucí pozici. Vyhrály i Poříčany

Polepy se vítězstvím ve Velimi posunuly na vedoucí pozici. Vyhrály i Poříčany
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 9.11.2016 v 10:00
Rubrika: Sport

Výsledky a tabulky fotbalových soutěží od Krajského přeboru níže. V okresním derby vyhrály Polepy ve Velimi a posunuly se na vedoucí příčku I.A třídy.

Krajský přebor

13. kolo: POŘÍČANY - Mnichovohradišťský SK 3:1, Vykáň - SK Rakovník 2:1, Tuchlovice - Beroun 2:1, Rejšice - Brandýs n. L. 0:3, Hvozdnice - Jíloviště 4:3 po pen., Nové Strašecí - Lhota 1:0, Slaný - Zbuzany 1:0, Poříčí n./S. - Semice 5:2.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Brandýs n/L120144:936
2Zbuzany90440:1726
3Rejšice90432:1826
4Tuchlovice90418:1624
5Vykáň60729:2022
6Slaný80522:1922
7POŘÍČANY80524:3022
8Poříčí n/S60730:2120
9N. Strašecí60719:2319
10Semice60727:4019
11Rakovník70618:3016
12Beroun50821:3315
13Jíloviště301030:2914
14Hvozdnice50828:4514
15M. Hradiště40914:2613
16Lhota101212:324

I. A třída B

13. kolo: VELIM - POLEPY 1:2 (6. Zajíc - 40. Krumpholc, 63. Javorek), Horky nad Jizerou - Říčany 3:2, Záryby - Dobrovice B 6:0, Kosmonosy -Klíčany 2:0, Luštěnice - Divišov 1:2 po pen., Pšovka Mělník - Boh. Poděbrady 3:5, Sázava - Čelákovice 4:1, Sokoleč - Kunice 2:1 po pen.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1POLEPY110242:2132
2Sokoleč110242:2131
3Klíčany80531:1226
4Poděbrady90423:1625
5Horky n/J80524:1925
6Kosmonosy60731:2421
7Luštěnice60721:2420
8VELIM60725:2119
9Mělník70628:2919
10Čelákovice60728:3219
11Kunice60721:2018
12Divišov60721:2716
13Sázava50817:2814
14Záryby40920:2813
15Říčany301016:318
16Dobrovice B201111:486

I.B třída C

11. kolo: Milovice - ČESKÝ BROD B 3:2, BÝCHORY - ČERVENÉ PEČKY 3:1, LIBLICE - Loučeň 0:2, RADIM - Čáslav 2:1, TUCHORAZ - Pátek 1:0 po pen., Lysá nad Labem - Tupadly 3:1, Bílé Podolí - Sadská 3:1.

1TUCHORAZ100128:629
2Sadská80327:1424
3Pátek70431:2823
4Lysá n/L70426:1722
5Loučeň70420:1122
6Č. BROD B70445:2021
7Milovice60523:2117
8B. Podolí60518:2617
9Čáslav50625:1915
10Tupadly40718:2513
11LIBLICE40718:3012
12BÝCHORY30811:217
13RADIM20913:326
14Č. PEČKY101010:433

Okresní přebor

11. kolo: Velký Osek – Libodřice 1:2 po pen. (7. Mašek - 79. Sova), Krakovany – Bečváry 2:1 po pen . (83. Tlučhoř - 22. Holub), Jestřabí Lhota – Jevany 2:0 (23. Krajíček, 80. Martinek), Žiželice - Konárovice 5:1 (5. Živný, 59. Schánel, 66. Lekeš, 71. Živný, 84. Lekeš - 8. Černík), Nučice - Břežany II 1:2 po pen. (12. Nanko - 30. Karban), Kouřim – Zásmuky 1:3 (37. Svoboda (pen.) - 62. Mašín, 68. Benda , 77. Lindner), Plaňany – Pečky 5:2 (8. Švehla, 26. Pilař, 42. Pilař, 62. Švehla, 67. Švehla - 82. Šteffen, 86. Holub).

1Bečváry100146:1131
2Jevany90231:2426
3Žiželice70444:2821
4J. Lhota70426:1221
5Libodřice70434:2318
6Krakovany60528:1718
7Nučice50622:2217
8Kouřim50624:2415
9Plaňany50623:2715
10Konárovice50626:3715
11Pečky50629:3514
12V. Osek30824:3611
13Zásmuky20931:377
14Břežany II10109:642

III. třída A

11. kolo: Velim B - Štítarský SK 4:1, Ratboř – Cerhenice 3:2, Pašinka/Nebovidy – Veltruby 7:3, Tři Dvory - Týnec/n L. 0:5, Veletov/Starý Kolín - Nová Ves I 1:4, Jestřábí Lhota B – Sendražice 2:4, Volárna - Hradištko I 4:3.

1Velim B100141:1728
2Ratboř80338:1825
3Cerhenice80346:1623
4Týnec n/L80335:1623
5Pašinka80327:2723
6Štítary60522:1917
7Veltruby50624:2217
8Hradištko I60529:2616
9Nová Ves I40716:1615
10Sendražice50616:3814
11Volárna40716:4411
12Tři Dvory101011:297
13J. Lhota B20915:296
14Veletov20918:376

III. třída B

11. kolo: Kozojedy – Dobřichov 0:4, Třebovle - Zásmuky B 3:0, Dobré Pole – Tuklaty 1:0 po pen., Český Brod C – Lošany 3:2 p pen., Tuchoraz B - Tismice 2:1 po pen., Liblice B – Rostoklaty 3:0, Pečky B – Kšely 6:1.

1Dobré Pole100137:829
2Tuklaty80332:526
3Třebovle80332:1324
4Kozojedy80335:1724
5Dobřichov70447:2023
6Pečky B60536:2319
7Liblice B50625:3415
8Č. Brod C60516:2414
9Rostoklaty40712:3112
10Zásmuky B40722:3411
11Kšely40715:4111
12Lošany30823:3010
13Tuchoraz30814:378
14Tismice101020:495

IV. třída A

11. kolo: Hradčany - Konárovice B 1:2 po pen., Tři Dvory B - Týnec n. L. B 1:2, Ohaře – Bělušice 2:7, Kořenice – Němčice 3:0, Velký Osek B – Ovčáry 5:2, Býchory B - Radovesnice II 5:2, Krakovany B - Hradištko I B 10:0.

1Býchory B100135:1130
2V. Osek B90242:1327
3Ovčáry80350:1524
4Bělušice80345:2024
5Tři Dvory B70437:1322
6Týnec n/L B60530:2818
7Krakovany B60543:2717
8Konárovice B60521:2717
9Hradčany40724:3414
10Kořenice40722:3312
11Hradištko I B40717:4110
12Radovesnice II30811:339
13Ohaře20913:397
14Němčice00113:590

IV. třída B

11. kolo: Vrbová Lhota - Kouřim B 1:2, Plaňany B - Dolní Chvatliny 3:1, Velké Chvalovice - Rostoklaty B 3:1, Ždánice - Břežany II B 8:0, Ratenice - Nučice B 3:1, Libodřice B – Svojšice 2:1, Cerhenice B - Horní Kruty 7:2.

1Kouřim B100248:2531
2Cerhenice B90364:2527
3Ždánice90439:2127
4V. Lhota80430:2223
5Ratenice70534:2822
6D.Chvatliny70547:3521
7Libodřice B70529:2821
8V. Chválovice70638:3520
9Svojšice70537:2319
10Rostoklaty B50727:2218
11Nučice B50731:3615
12H. Kruty40924:3212
13Plaňany B40813:4911
14Břežany II B201119:747
15Chotutice101122:472

Autor článku: pres
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM