Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 21. října 2017

Policie potvrdila, že ulovila možného vraha nešťastné ženy z nádražního domku u Velimi

Povrzeno! Policejní zásahová jednotka minulé úterý opravdu zadržela pravděpodobného vraha ženy, která se rozloučila se životem 6. dubna v nádražní domku u Velimi.

Policie potvrdila, že ulovila možného vraha nešťastné ženy z nádražního domku u Velimi
 
Publikováno: 2.7.2014 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

Citujeme ze zpravodajského portálu Průběžně.cz: "Na základě výsledků intenzivního tříměsíčního šetření kriminalistů byli zadrženi dva muži důvodně podezřelí ze spáchání vraždy osmatřicetileté ženy. K objasnění případu přispěly také výsledky odborných expertíz, které si kriminalisté vyžádali. Soudní pitva potvrdila, že žena zemřela násilnou smrtí, a to úderem tupým předmětem do hlavy. Dne 24. června 2014 zadrželi kriminalisté dva muže ve věku 45 a 49 let slovenské národnosti. Oba muži byli přítomností policistů velmi překvapeni, nekladli odpor a jejich zadržení proběhlo standardním způsobem.

Zahájili jsme trestní stíhání 45letého muže, který je důvodně podezřelý ze spáchání zločinu vraždy. Za toto jeho protiprávní jednání mu hrozí trest odnětí svobody až 18 let. Devětačtyřicetiletý muž je podezřelý ze spáchání trestného činu neposkytnutí pomoci, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Dále je muž podezřelý ze spáchání trestného činu nadržování a za toto protiprávní jednání může skončit za mřížemi až čtyři roky. Podali jsme podnět na vzetí obou mužů do vazby, který soud akceptoval.

Při výslechu se oba pachatelé k činu doznali. Vraždu spáchali po předchozí hádce jednoho z nich s 38letou ženou. Důvodem hádky byl nákup alkoholu. Po spáchání činu druhý z pachatelů pomáhal odstranit z místa stopy a těžce zraněnou ženu zanechali v drážním domku bez pomoci. Ta na následky svých zranění následně zemřela. Oba pachatelé jsou bez stálého zaměstnání a jeden z nich i bez stálého bydliště. V minulosti byli opakovaně odsouzeni pro spáchání násilného trestného činu.

Případ začal 6. dubna 2014, kdy ve volně přístupném drážním domku byla nalezena mrtvá 38letá žena. Středočeským kriminalistům se podařilo zmapovat její poslední pohyb. Žena byla naposledy viděna 7. února 2014 v Poděbradech odkud odjela do Kolína a kolem půl jedné odpoledne se pohybovala v prostoru nádraží. Z tohoto místa odjela v doprovodu nejméně jednoho mužů do Velimi. To byly jediné a poslední informace o pohybu sedmatřicetileté ženy. Prostřednictvím médií jsme 15. května 2014 žádali veřejnost o spolupráci při zmapování pohybu ženy v jejich posledních hodinách života. Za tuto spolupráci médiím i veřejnosti děkujeme,´ sdělila Štěpánka Zatloukalová, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie ČR.

Dlužno upřesnit, že pětačtyřicetiletý muž podezřelý z vraždy nebyl v době zadržení nezaměstnaný, i když do pracovního poměru nastoupil teprve 1. června. Jeho zadržení bylo pro jeho kolegy šokem. Všichni ho znali spíše jako plachého až nesmělého a v zaměstnání spolehlivého a pracovitého."

 

Autor článku: Archiv Průběžně.cz
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Velim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výšeStolní tenisté Kolína se stále vezou na vítězné vlně
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM