Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Policie varuje před známým fíglem, který se vrátil, znejistit obsluhu krámu a okrást ji

Police ČR v Kolíně zaznamenala případ, který není ojedinělý. Osoby ve snaze se obohatit, znejistí obsluhu prodejny během rozměňování bankovek různým nominálních hodnot. Během této činnosti odvádějí pozornost obsluhy, která následně vlivem jejich manipulace vydá chybně vyšší finanční hotovost. Policie nabádá, aby občané byli obezřetní při podobných situacích a v případě takovéhoto podezřelého chování volali linku 158.

Policie varuje před známým fíglem, který se vrátil, znejistit obsluhu krámu a okrást ji
Pomáhat a chránit.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 13.1.2016 v 12:00, Aktualizováno: 12.1.2016 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

O další místě v Průmyslové zóně Kolín-Ovčáry se rozhoduje mezi dvěma zájemci. V obou případech se jedná o výrobní činnost, nikoliv o sklady. O jaké subjekty, starosta Vít Rakušan neprozradil.

Městský úřad v Kolíně vydal další dva propagační letáky nejen pro turisty. Památky města Kolína a Rozhlednu vodárna Kolín najdete zdarma třeba v Městském informačním centru Kolín.

Po vánoční pauze se rozjede kolínské divadlo. Poprvé v tomto roce ve čtvrtek 14. ledna od 19 hodin, kdy se představí Divadlo Verze Praha. Upozorňujeme, že komedie Úča musí pryč! je už vyprodána, stejně jako koncert souboru Jan Spálený trio, který vystoupí 19. ledna v klubu Scapino.

Kolínští zastupitelé schválili dotaci 63 tis. Kč pro tenisový klub PTA Kolín. Dotaci doporučila komise tělovýchovy a sportu Rady města Kolína.
 

Autor článku: Redakce KP
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM