Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Poník Nony Kolín neopustí

Poník, který byl hlavní cenou v tombole na Jezdeckém plese v Kolíně, nakonec zůstal v kolínských stájích. Podrobnosti Presu sdělil Miroslav Slaný:

Poník Nony Kolín neopustí
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 19.3.2017 v 12:00, Aktualizováno: 16.3.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

"O bílého poníka jménem Nony byl mezi jezdci z mnoha klubů ze všech koutů republiky, kteří se na ples do kolínského Městského společenského domu sjeli, obrovský zájem. Prodalo se více než šest set lístků do speciálního slosování o poníka. Vyhrála ho nakonec slečna z Mladé Boleslavi. Přitom kolínským dětem unikl jen o fous, malá Anička z kolínského jezdeckého klubu byla jednou ze čtyř finalistek v závěrečném slosování. Nevyhrála a chystaný odchod poníka téměř všechny děti, které do místních stájí pravidelně chodí, doslova obrečely. Proto se nakonec předseda kolínského jezdeckého klubu Václav Drbal domluvil s výherkyní na tom, že od ní miláčka kolínských dětí vykoupí zpátky. Částku, na které se dohodli, neuvedl. Důležité ale je, že nakonec jsou spokojeni všichni. Výherkyně si za získané peníze může koupit jiného poníka nebo cokoliv jiného, Poník Nony nakonec zůstává doma a děti nepřišly o svého miláčka, kterého již několik let rozmazlují."

Autor článku: Petr Soukup
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM