Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 17. ledna 2020

Pošlete děti ve středu do skanzenu

Muzeum lidových staveb v Kouřimi zve děti na jednodenní středeční výlety z Kolína za dětstvím našich prarodičů a lidovými řemesly.

Pošlete děti ve středu do skanzenu
Foto: Petr Tyč
 
Publikováno: 9.7.2017 v 16:00, Aktualizováno: 8.7.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

V ceně 250 korun je zahrnutá cesta autobusem, vstupné do skanzenu, oběd a výdaje na lektora a materiál. Zážitkový výlet je obohacený o hry, tvoření a poznávání. Výlety jsou určené pro děti od 1. do 5. třídy a konají se ve dnech 12. a 26. července a pak ještě 23. srpna. Sraz je vždy před muzeem v Kolíně v Brandlově ulici v 7.45 hodin, návrat na stejné místo v 16.15 hodin. Každý z výletů má své osobité téma. Ve středu 12. července čeká děti pod názvem "Malované na skle" seznámení s pověrami, pranostikami, patrony a veštěním a navíc i lidová výtvarná technika podmaleb na skle. O čtrnáct dní později, ve středu 26. července, se v programu "Přiletěly na sad včely" děti seznámí se soužitím lidí a zvířat na vesnici. Koncem prázdnin, 23. srpna, čeká na zájemce téma "Pradědeček v oslovské lavici". Vyzkoušejí si starou školu a všední povinnosti i radosti dětí na české vesnici.

Flash banner nelze zobrazit.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM