Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 21. září 2017

Pozor! Zápis do školky v Legerově ulici je v pátek v mateřské škole v Bachmačské ulici

Pozor! Zápis do školky v Legerově ulici je v pátek v mateřské škole v Bachmačské ulici
 
Publikováno: 3.9.2014 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

* Jak oznámily webové stránky města Kolína, dodatečný zápis do mateřské školy v Legerově ulici, odloučeného pracoviště školky v Bachmačské ulici, proběhne v pátek 5. září od 9 do 15 hodin v MŠ Bachmačská.

* Kolínem chodí psychicky narušená osoba která cpe do odpadů veřejně dostupných záchodků bundy či ubrusy.

* Vernisáž výstavy digitální malby Gabriely Sedláčkově Poznej svá křídla proběhne 3.9. od 17 h. v sále Městské knihovny Kolín.

* Spolek Pašiňáci zve na posvícení na Na Pašince 6.9. na zahradě bývalé školy. Od 15 h. proběhnou otevřená střelnice, prasečí hody, zápis do soutěže o nejlepší posvícenskou laskominu a od 18 h. hraje k tanci a k poslechu skupina 4G.

* V rámci Kolínského kulturního léta 2014 zazpívá 7.9. na Karlově náměstí od 19 h. Ondřej Brzobohatý. Vstup na koncerty je zdarma a občerstvení, které kulturní zážitek jistě umocní, je zajištěno.

* Literární procházka Kolínem, která proběhne v rámci Dnů evropského dědictví, se koná 10.9. od 16 h. Sraz je u Regionálního muzea v Brandlově ulici. Na některých plakátech totiž došlo k chybě, a je zde uvedeno datum 9.9., které bohužel neplatí.

* Stipendijní nadační fond města Kolína byl po konečně zrušen a veškeré pohledávky byly uhrazeny. Řekl nám to 2. místostarosta Jan Pospíšil. Zůstatek vplynul do městského rozpočtu a peníze byly použity na kulturní účely. Likvidace byla vyhlášena loni v dubnu. Od té doby trvalo Městskému soudu v Praze zrušení fondu. Ten fungoval 11 let. Na účtu zůstalo 431.000 Kč.

* Vyvrcholení soutěže MISS Kolínska 2014 se uskuteční 9.12. v Městském divadle v Kolíně. Ve finále se utká 10 vybraných dívek. V současnosti se mohou přihlásit všechny slečny narozené v letech 1990-1999.

* Výtah do Galerie města Kolína, která se nachází pod střechou divadla, zatím stát nebude. Nebyl dosud vypsán správný dotační titul, sdělil nám 2. místostarosta Jan Pospíšil. Rovněž registrujeme úmysl postavit zdviž i v městské knihovně v Husově ulici.
 

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Poříčany dostaly nakládačku. Velim konečně zvítězilaHokejisté Kolína dvakrát prohráli a uzavírají tabulku
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM