Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Prázdninové čtení v kolínském muzeu

Regionální muzeum v Kolíně se připojilo k projektu „Celé Česko čte dětem“, jehož posláním je budovat prostřednictvím společného čtení pevnější rodinné vztahy a rozvíjet emocionální zdraví dětí.

Prázdninové čtení v kolínském muzeu
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 7.8.2018 v 7:00
Rubrika: Zpravodajství

Ještě dvě prázdninové středy (8. a 22. srpna) mohou rodiče či prarodiče s dětmi přijít do Veigertovského domu na Karlově náměstí, kde se bude vždy od 10, 13 a 15 hodin předčítat z knížek regionálních autorů. Program je navíc doplněn o výtvarné a tvůrčí aktivity, děti si vyrobí například originální záložku do knížky. Předčítání zároveň probíhá i v Muzeu lidových staveb v Kouřimi, kde doplňuje ukázky starých řemesel v rámci tzv. Řemeslného pohádkového léta. Každou sobotu od 11 do 18 hodin mohou návštěvníci skanzenu poslouchat pohádky, jejichž tématy budou tesařství, výroba hraček či bylinkářství. Podle Mgr. Tomáše Lebedy z regionálního muzea "se tak nabízí možnost trávení prázdninových dní příjemným nasloucháním".

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM