Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 17. září 2019

Přechodné omezení provozu během plánované rekonstrukce porodnice

Začíná dlouho plánovaná a očekávaná rekonstrukce gynekologicko-porodnického oddělení. Kompletní rekonstrukcí projde porodnická část, kde vzniknou 4 moderně vybavené porodní pokoje. Rodičky by měly získat větší pohodlí a především soukromí.

Přechodné omezení provozu během plánované rekonstrukce porodnice
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 16.8.2018 v 7:00, Aktualizováno: 15.8.2018 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Nová porodnice bude také nově vybavena nejmodernější technikou. Lepšího zázemí se dočká i zdravotnický personál. Rekonstrukce se bude týkat i jednotky pooperační péče a oddělení jednodenních výkonů.
Probíhající rekonstrukce s sebou nese nutnost přestěhovaní do náhradních prostor, kde bude gynekologicko-porodnické oddělení fungovat zhruba do května roku 2019. V době stěhování bude omezen provoz následujícím způsobem. 
Příjem pacientek na porodní sál uzavřou v neděli 19. srpna v 18 hodin a obnoví jej v pondělí 27. srpna v 6 hodin. V týdnu od 20. do 27. srpna bude rovněž zcela uzavřeno i gynekologické oddělení. V této době bude fungovat pouze ambulance pro neodkladné případy, která bude umístěna ve 3. patře budovy G. V době od 20. do 22. srpna budou uzavřeny i odborné ambulance včetně ultrazvuku. Po přestěhování do náhradních prostor v budově O, bude provoz plně obnoven.
Gynekologické oddělení bude přesunuto do 3. patra budovy O, kde bude také příjmová ambulance. Odborné ambulance budou ve 4. patře budovy G, ultrazvuková ambulance bude přesunuta do 1. patra budovy G. Porodní sály budou ve 3. patře budovy O s přístupem z 1. patra budovy G a oddělení šestinedělí bude ve 4. patře budovy D.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM