Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Představení Pátá dohoda Jaroslava Duška se bude předprodávat ve zvláštním režimu

V pondělí 13. dubna zahájí předprodej lístků na květen a červen v Městském divadle Kolín. Výjimkou bude prodej vstupenek na představení Jaroslava Duška Pátá dohoda, které se uskuteční 31. května. Ředitel divadla Luboš Růžička totiž předpokládá, že o představení bude značný zájem, proto divadlo přistoupilo na základě zkušeností z minulého prodeje k omezení prodeje a přineslo rovněž podrobnější informace k předprodeji.

Představení Pátá dohoda Jaroslava Duška se bude předprodávat ve zvláštním režimu
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 10.4.2015 v 8:00
Rubrika: Kultura

Prodej vstupenek bude zahájen v obvyklém dnu předprodeje spolu se všemi ostatními tituly na květen a červen v pondělí 13. dubna ve 14 hodin, ale jen v pokladně divadla. Od 17 hodin se spustí on-line prodej případných zbylých míst - tedy k on-line rezervaci budou pouze místa, která se neprodají v pokladně! „Dopředu však upozorňujeme, že se může stát, že v okamžiku spuštění prodeje na internetu (17 hodin) nebude na zájemce u klávesnic a myší zbývat žádné místo. Jistější je tentokrát podstoupení čekání ve frontě,“ upozorňuje.

Maximální počet vstupenek na jednu osobu je 6, nelze přijímat hromadné objednávky, platí 1 osoba = maximálně 6 vstupenek. Telefonická ani emailová rezervace není možná.
V pokladně se bude prodávat kapacita hlediště, vyjma blokace pro přednostní prodej abonentů na červenou kartu divaK (viz informace níže u odeslání Opony). Celkový počet vstupenek k prodeji v pokladně je 250. Vstupenky nelze zakoupit pro děti do 12 let!

Autor článku: Michal Černý
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM