Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 23. října 2017

Přehled výsledků a pořad fotbalových utkání na kolínském okrese

Přehled výsledků a pořad fotbalových utkání na kolínském okrese
 
Publikováno: 12.9.2014 v 9:00, Aktualizováno: 8.9.2014 v 9:00
Rubrika: Sport

Okresní přebor

2. kolo: Pečky - Nučice 0:2. 3. kolo: Konárovice – Libodřice 2:1, D. Pole – Ratboř 1:0, Bečváry - J. Lhota 0:0 (PK 8:7), Radim B – Polepy 2:2 (PK 10:11), Krakovany – Jevany 4:3, Nučice - Zásmuky 1:0, Třebovle – Pečky 1:4. 

4. kolo: J. Lhota - Radim B, Ratboř – Bečváry, Zásmuky – Třebovle, Jevany – Nučice, Konárovice - Krakovany (so 13.9. 17:00), Pečky – D. Pole (ne 14.9. 17:00).

III. třída A

2. kolo: Nebovidy – Plaňany 0:4, T. Dvory – N. Ves I 1:0, J. Lhota B - Veltruby 2:0. 3. kolo: Pašinka - J. Lhota B 3:1, N. Ves I - Hradištko I 1:0, Starý Kolín - Ovčáry 2:1, Plaňany – T. Dvory 5:0, Veletov – Nebovidy 3:0, Volárna – Štítary 0:5, Veltruby - Týnec n. L. 2:1.

4. kolo: Týnec – Pašinka, Štítary – S. Kolín (hř. FK Kolín), Ovčáry – Veltruby (so 13.09. 17:00), T. Dvory - Hradištko I, J. Lhota B – N. Ves I, Nebovidy – Volárna, Plaňany - Veletov (ne 14.9. 17:00).

III. třída B

1. kolo: Liblice B - Cerhenice 3:2. 2. kolo: Č. Pečky B – Č. Brod B 3:4, Tuklaty - Velim B 1:1 (PK 2:1). 3. kolo: Velim B – Č. Pečky B 2:1, Liblice B – Tuklaty1:0, Pečky B – Cerhenice 0:3, Sendražice - Tuchoraz B 3:2, Ždánice – V. Lhota 1:4, Č. Brod B - Kozojedy 9:1, Kořenice - Rostoklaty 0:1.

4. kolo: Rostoklaty - Pečky B (so 13.9. 13:15), V. Lhota – Č. Brod B, Tuchoraz B – Ždánice, Cerhenice – Sendražice, Velim B - Liblice B (so 13.9. 17:00), Č. Pečky B – Kozojedy, Tuklaty - Kořenice (ne 14.9. 17:00).

IV. třída A

11. kolo: Týnec n. L. B - Krakovany B 3:2, V. Osek B - Býchory B 3:3 (PK 4:3). 1. kolo: Žiželice - Týnec n. L. B 12:1, Býchory B - Radovesnice II 4:1, Konárovice B - T. Dvory B 1:2, Krakovany B – Ohaře 8:3, Bělušice - V. Osek B 4:3.

2. kolo: T. Dvory B – V. Osek B (so 13.9. 17:00), Konárovice B - J. Lhota C (ne 14.9. 10:15), Radovesnice II – Bělušice, Týnec B - Býchory B, Ohaře - Žiželice (ne 14.9. 17:00).

IV. třída B

1. kolo: D. Chvatliny - Zásmuky B 1:3, Dobřichov - Cerhenice B 6:1, Libodřice B - Nebovidy B 8:2, Svojšice – Ratenice 0:4, Bečváry B – Lošany 1:4, Křečhoř – V. Lhota B 6:2.

2. kolo: Nebovidy B - Lošany (so 13.9. 17:00), Ratenice - Křečhoř (ne 14.9. 14:00), V. Lhota B - Bečváry B, Cerhenice B – Svojšice, Zásmuky B – Dobřichov, Libodřice B – D. Chvatliny (ne 14.9. 17:00).

IV. třída C

1. kolo: H. Kruty - Rostoklaty B 1:1 (PK 3:5), Tismice - Nučice B 1:3, V. Chvalovice - Kouřim B 3:2, Břežany II B - Plaňany B 5:1, Kšely – Chotutice 4:1.

2. kolo: Rostoklaty B - Plaňany B (so 13.9. 10:30), Kouřim B - Břežany II B, Chotutice – Tismice, Kšely – H. Kruty (so 13.9. 17:00), Nučice B – V. Chvalovice (ne 14.9. 17:00).

Autor článku: Redakce KP
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Divadlo Neškvor uvidíte ve ScapinuKolínská nejchytřejší klíčenka na cestě do velkého světaSvobodárnu v nemocnici postupně dokončujíSedm babyk na kruháku u Jednoty
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM