Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Přihlásit do MISS Kolínska se můžete osobně ve středu 30. září na Karlově náměstí v Kolíně

Pořadatelská agentura COLIN Agency ve spolupráci s Generálními partnery - realitní kanceláří Evropa a společností NPS Group s.r.o. - připravila jedinečnou veřejnou akci pro všechny potencionální finalistky 15. ročníku MISS Kolínska. Ve středu 30. září je posledním dnem přihlášení. Při této příležitosti budou na Karlově náměstí od 11 do 16 hodin přítomny hostesky s přihláškami, které si budou moci dívky vyplnit přímo na místě.

Přihlásit do MISS Kolínska se můžete osobně ve středu 30. září na Karlově náměstí v Kolíně
Vítězkou soutěže MISS Kolínska se pro rok 2014 stala Stanislava Míčová.Foto: Michal Bílek
 
Publikováno: 28.9.2015 v 12:00, Aktualizováno: 23.9.2015 v 17:00
Rubrika: Zpravodajství

"Přihlásit dívky mohou i kamarádi, rodina, tetičky, paní učitelky, nebo kdokoliv další," řekla Gabriela Šubotníková z pořádající agentury. Pro rodiče s dětmi bude během akce přichystán skákací hrad.

Soutěž MISS Kolínska je soutěž pro mladé dívky a slečny, které mají odvahu a chuť soutěžit. Přihlásit se mohou letos poprvé slečny ve věku 14 - 18 let.

Finále se koná 15. prosince v Městském divadle v Kolíně. Desítka vybraných dívek se utká o titul "MISS Kolínska 2015" v následujících soutěžních disciplínách: 1) Představení finalistek, 2) Rozhovor s moderátorem na základě vylosovaných otázek, 3) Volná disciplína, 4) Promenáda v plavkách. Nejen vítězka, ale i další finalistky mají možnost získat spoustu zajímavých cen a skvělých životních zážitků.

Autor článku: Michal Černý
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM