Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. dubna 2019

Pro Luboše Votroubka je podstatné být trendy

Luboš Votroubek je ředitelem Domu dětí a mládeže v Kolíně (DDM) již od roku 1998, tedy sedmnáct let. A to se chtěl po pár letech vrátit zpět ke svému soukromému podnikání v oblasti kultury a společenské zábavy. Jak vidí minulý rok 2014 a co si dal jako předsevzetí do roku nového?

Pro Luboše Votroubka je podstatné být trendy
Luboš Votroubek, ředitel Domu dětí a mládeže v Kolíně.Foto: DDM Kolín
 
Publikováno: 29.3.2015 v 6:00, Aktualizováno: 24.3.2015 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

* Jaká je bilance Domu dětí a mládeže Kolín v minulém roce. Jak se mu dařilo a hodnotíte uplynulý rok jako úspěšný?

Z pohledu ředitele je naše činnost stabilní. Pro mě je velmi důležitý pohled a hodnocení našeho zřizovatele, tedy Středočeského kraje a pohled našich návštěvníků a účastníků. To jsou děti a jejich rodiče. Ani z jedné strany jsem nezaznamenal stížnosti či nespokojenost. Pozitivními signály jsou i výrazné výsledky dětí v soutěžích po celé republice.
* Ředitele tohoto zařízení děláte již několik let. Pozorujete na své práci a vývoji Domu dětí a mládeže nějaké změny? Je například každoročně větší zájem o vaše služby?
Ředitelem Domu dětí a mládeže v Kolíně jsem od roku 1998 a v roce 2012 jsem svoji pozici obhájil na dalších šest let. Mé jednání se postupem let změnilo, snažím se být méně konfrontační a více dát na názory mých kolegyň či kritiků. Domnívám se a registruji, že se DDM stal vedle sportovních klubů a prestižní Základní uměleckou školou Kolín samozřejmou součástí volnočasových aktivit ve městě a regionu. Nejenom, že nás tak vnímají rodiče, ale vnímá nás tak i současné vedení radnice. Ta také významně podporuje činnost a aktivity DDM.

* V Domě dětí a mládeže Kolín nabízíte hned několik zájmových kroužků. Je mezi nimi některý, který zažívá "boom" a evidentně děti začal zajímat až minulý rok?

Stane se, že v září nabízíme nějaký kroužek, a on se vůbec nenaplní, a my ho zrušíme. V tomto školním roce se naopak "rozjelo" několik nových kroužků, jako jsou Kurz magie kresby, Výuka kytary, Kouzelník nebo Umění komunikace...

* Jaké předsevzetí jste si jako ředitel Domu dětí a mládeže Kolín dal do roku 2015?

Jako každá organizace zřizovaná krajem mám povinnost vytvářet dlouhodobou koncepci a vizi a jako hlavní téma se nese pojem "moderní". Moderní ve všech oblastech, metodách vzdělávání, komunikace, public relations, image organizace i jednotlivých pracovníků... Nevěřili byste, jak je to někdy obtížné, navzdory tomu, že žijeme v 21. století. A tak mým nejen Novoročním předsevzetím je, být trendy :)

Autor článku: Adéla Šimonová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM