Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 22. července 2019

Procházka se starostou, pasování předškoláků, otevřená ulice i kaktusy

Na program festivalu Kmochův Kolín jsou "nabaleny" některé zajímavé akce, které by s trochou nadsázky už šlo označit za tradiční.

Procházka se starostou, pasování předškoláků, otevřená ulice i kaktusy
Foto: Petr Soukup
 
Publikováno: 6.6.2018 v 14:00, Aktualizováno: 5.6.2018 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Velký zájem obyvatel města obvykle provází procházku po městě, vedenou a komentovanou starostou Vítem Rakušanem. Ta odstartuje od radnice ve čtvrtek 7. června v 16 hodin, povede po historických památkách a zakončena bude v 18 hodin na Kmochově ostrově, kde její účastníci mohou "vplynout" do zde probíhající Otevřené ulice. Ta začíná na ostrově už o hodinu dříve, v 17 hodin a příchozím se tu pod stromy představí "dechnopunkový" soubor Kolíňanka, taneční skupina Kocour Modroočko či divadelní představení Divadélka Romaneto.
O den později, v pátek 8. června, proběhne od 14 do 15.30 hodin na Práchovně pasování kolínských předškoláků na panoše Družiny kolínských draků, k čemuž bude hrát Tetovanka. Práchovna bude pro zájemce otevřena též v sobotu 9. června od 10 do 15 hodin.
K dalším doprovodným akcím patří výstava kaktusů, otevřená na Zámecké od pátku do neděle, sobotní turistický pochod Kmochova padesátka, sobotní Mezinárodní festival běhu Kolínská 14 a meditační zpívání OM Chanting v pátek 8. června od 19 hodin v synagoze.

Autor článku: Petr Soukup
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM