Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 25. dubna 2019

Prodej kalendáře Kolín - město mého srdce vynesl Volnu 52 tisíc korun

Zástupci spolků Otevřená ulice Hana Morová a Filip Šádek společně s Janem Chvojkou ze spolku Můj Kolín předali ve čtvrtek 25. února šek na 52.000 korun ředitelce občanského sdružení VOLNO, Ludmile Chwistkové. Tato částka je výtěžkem z prodeje charitativního kalendáře "Kolín - město mého srdce 2016", jenž představuje 12 černobílých, umělecky laděných fotografií Kolína, věnovaných zdarma kolínskými autory. Celkově bylo prodáno 622 kusů kalendářů. Náklady na tisk pokryla z největší části dotace od města Kolína a finanční dar od Tomáše Kasala, za což jim patří velké poděkování.

Prodej kalendáře Kolín - město mého srdce vynesl Volnu 52 tisíc korun
Ve čtvrtek 25. února se v sídle občanského sdružení Volno v Kolíně došlo na slavnostní předání šeku a finančního výtěžku z prodeje kalendáře "Kolín - město mého srdce 2016", za nímž stáli z největší části kolínští občané koupí 622 kusů kalendářů. Kromě členů sdružení Volno byli přítomni i zástupci spolků Můj Kolín a Otevřená ulice, které se postaraly o vydání kalendáře. Zleva: Filip Šádek, Hana Morová, Ludmila Chwistková (ředitelka VOLNO o.s.), Michaela Provazníková, Jan Chvojka. Foto: Šárka Krombholzová
 
Publikováno: 3.3.2016 v 7:00, Aktualizováno: 1.3.2016 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

"Pro mě samotnou je neuvěřitelně milé, přicházet do bytů a domů přátel, známých, do různých kolínských institucí, a vidět na stěně viset náš kolínský kalendář. A nejen u nich, ale zdobí i pracovnu pana starosty, pana místostarosty Michaela Kašpara, což vnímám jako velkou poctu a projev patriotismu. Úžasný je ale fakt, kolik Kolíňáků koupí kalendáře udělalo radost sobě, svým blízkým, a rovněž pomohlo dobré věci. Je to především jejich zásluha, že se podařilo získat tak zajímavý obnos pro o.s. VOLNO, sdružení podporující rodiny, které pečují o děti postižené autismem," řekla o projektu kalendáře Hana Morová a dodala:

"Chtěla bych poděkovat za celý realizační tým všem, kteří do toho šli s námi, především autorům fotografií, Městskému informačnímu centru a Odborné střední škole podnikatelské Kolín. Baví nás to, baví nás nezištnost a nadšení lidí podílející se na celém projektu, a proto se těšíme, že i rok 2017 přinese další originální kalendář."

Autor článku: Redakce KP
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM