Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

První šmejdění po zámku Radim si návštěvníci užijí v sobotu 19. července

První šmejdění po zámku Radim si návštěvníci užijí v sobotu 19. července
 
Publikováno: 18.7.2014 v 12:00, Aktualizováno: 15.7.2014 v 18:00
Rubrika: Kultura

Zámek Radim připravil na sobotu 19. července program s názvem Dveře dokořán. "Jeho cílem je dát návštěvníkům pocit, že si sami mohou celý objekt doslova prošmejdit" vysvětluje organizátorka akce Klára Forstová. Každý návštěvník si sám může určit, co chce vidět a zažít, kolik času a jak na zámku stráví. Limitován je pouze otevírací dobou od 10 do 17 hodin.

"Nejedná se o klasické prohlídky s průvodcem. U vstupu návštěvníci obdrží plánek zámku a všech podlaží, aby si sami mohli projít budovu, klidně od sklepa až po půdu" dodává pořadatelka. Navíc si zvědaví návštěvníci vychutnají i ukázku života na zámku. Každá místnost bude "obydlená". V komnatách bude možné potkat komorné, stolníka, písaře, vojáka, který se vás bude snažit obehrát v kostkách a kuchařky připravující pochutiny pro mlsný jazýček zámeckého pána. Pokud však při vstupu do ložnice probudíte zámeckého pána, můžete klidně skončit i v zámeckém vězení.

Atmosféru celého dne doplní řemeslné tržiště a ochutnávky pokrmů v černé kuchyni. Pro děti jsou připraveny výtvarné dílny a jízdy na koních. Loutkové divadlo "Ahoj" zahraje pohádky v 11, 13, 14, 15 a 16 hodin.

Autor článku: Vladimír Sládek
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Tvůj Gym: Otevřeno 24 h. Jak jste prožili 20. století?, ptají se žáci z Kolína svých sousedůV Jezevčíkovi otevřeli restauraci TGM BarAnimovaný film o historii Kolína
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM