Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. května 2017 a svátek má Vilém.

První šmejdění po zámku Radim si návštěvníci užijí v sobotu 19. července

První šmejdění po zámku Radim si návštěvníci užijí v sobotu 19. července
 
Publikováno: 18.7.2014 v 12:00, Aktualizováno: 15.7.2014 v 18:00
Rubrika: Kultura

Zámek Radim připravil na sobotu 19. července program s názvem Dveře dokořán. "Jeho cílem je dát návštěvníkům pocit, že si sami mohou celý objekt doslova prošmejdit" vysvětluje organizátorka akce Klára Forstová. Každý návštěvník si sám může určit, co chce vidět a zažít, kolik času a jak na zámku stráví. Limitován je pouze otevírací dobou od 10 do 17 hodin.

"Nejedná se o klasické prohlídky s průvodcem. U vstupu návštěvníci obdrží plánek zámku a všech podlaží, aby si sami mohli projít budovu, klidně od sklepa až po půdu" dodává pořadatelka. Navíc si zvědaví návštěvníci vychutnají i ukázku života na zámku. Každá místnost bude "obydlená". V komnatách bude možné potkat komorné, stolníka, písaře, vojáka, který se vás bude snažit obehrát v kostkách a kuchařky připravující pochutiny pro mlsný jazýček zámeckého pána. Pokud však při vstupu do ložnice probudíte zámeckého pána, můžete klidně skončit i v zámeckém vězení.

Atmosféru celého dne doplní řemeslné tržiště a ochutnávky pokrmů v černé kuchyni. Pro děti jsou připraveny výtvarné dílny a jízdy na koních. Loutkové divadlo "Ahoj" zahraje pohádky v 11, 13, 14, 15 a 16 hodin.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Špičkové mládežnické výkony na Youth Athletics v KolíněRadnice vyplatí odměny sociálním pracovníkůmDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremŠlapadla se vrací s novou službou
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM