Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 20. července 2019

Rekonstrukce prostoru před poliklinikou začne od března

Výběrem zhotovitelské firmy se na dohled přiblížila již rok chystaná rekonstrukce prostoru před novou poliklinikou ve Smetanově ulici.

Rekonstrukce prostoru před poliklinikou začne od března
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 2.2.2019 v 7:00, Aktualizováno: 1.2.2019 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Místo, které denně navštěvují stovky lidí, je již delší čas v dezolátním stavu. Původní keramické obklady, které zde měly být ´na věčné časy´, odpadávají v celých pásech, prostor je zpustlý a celkovému dojmu nepomáháji ani dva ostrůvky džunglovité zeleně. Podle projektu se prostor před poliklinikou změní k nepoznání. Terasa, po které každý dnes jen projde, nabídne posezení. Bude nově vydlážděna a osvětlena, uprostřed se objeví strom. Opěrný taras podél Smetanovy ulice bude nově vystavěn z gabionů, vzrostlé jehličnany na jeho koruně nahradí listnaté stromy. Součástí projektu jsou i nové bezbariérové přístupy do lékárny a polikliniky a také rekonstrukce schodů do Kina 99. Pracovat před poliklinikou se začne od 1. března a nyní se dořešují už jen poslední detaily, například způsob přístupu do lékárny během rekonstrukce. Pokud nedojde k nějakým nepředpokládaným zdržením, měla by být rekonstrukce hotová do konce léta.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM