Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Reprezentační ples Města Kolín nabídne řadu novinek

Ředitel Městského společenského domu Zdeněk Hejduk poskytl PRESu podrobnosti o sedmadvacátém velkém reprezentačním Plesu Města Kolína, který ve všech prostorách MSD proběhne v sobotu 26. ledna.

Reprezentační ples Města Kolín nabídne řadu novinek
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 31.12.2018 v 7:00, Aktualizováno: 6.12.2018 v 17:00
Rubrika: Zpravodajství

Oproti minulým ročníkům plesu zůstala v programu jediná osvědčená jistota, kapela Paragraf 202 se zpěvačkou Janou Bechyňovou. O zábavu "na lidovou notu" se v úvodu bálu ve velkém sále postará malá dechová hudba Pardubická 6, roli půlnočního hosta odehraje skupina Lucie revival, před salónky zahraje domácí legendární Studio Kolín a v Komorním sále se budou střídat kapely Mahlzeit se zpěvákem Petrem Konývkou a Sideways, která měla velký úspěch na jedné z letošních Otevřených ulic. Kromě toho jsou pro návštěvníky připravena tradiční vystoupení pohybových skupin, bohatá tombola a řízkové občerstvení v rámci vstupného. Vstupenky na ples, o něž bývá velký zájem, jsou již v MSD v prodeji.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM