Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Restaurace Václavka v Obecním Dvoře

V Obecním dvoře na místě, kde mnoho let působila restaurace Mona Lisa a pak kratší čas hostinec Ve Dvoře, se v polovině února objevil nový vývěsní štít se jménem Václavka.

Restaurace Václavka v Obecním Dvoře
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 26.2.2017 v 12:00, Aktualizováno: 23.2.2017 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Restauraci provozuje od 20. února Dominika Limonová, která Kolíňákům nabídne typickou českou kuchyni s poledním menu do 100 Kč. V nekuřácké restauraci nebudou chybět minutky, jako speciality zvěřina a třeba i pečená žebra či kolena. Polévky stojí okolo 25 Kč, pivo Kozel 11 je za 25 a Plzeň za 35 Kč. Otvírací doba je v týdnu od 10.30 do 22 hodin, o víkendech o hodinu déle. Zpočátku se počítá s restauračním provozem v první patře, kde je zhruba 50 míst k sezení a navíc i salonek pro zhruba stejný počet osob. V budoucnu je možné rozšířit posezení i do přízemí podniku. Název získala restaurace podle Václavské ulice, která je za rohem. Václavka by mohla být ideálním útočištěm pro budoucí obyvatele 151 bytů sto metrů vzdáleného bytového domu Residence Street, který je nyní před dokončením.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM