Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 15. října 2019

Šipkový obchod a barevná pondělí

Letní Kolín je na velké události chudý, dnes tedy zveřejňujeme několik jedno či dvouvětých zpráviček.

Šipkový obchod a barevná pondělí
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 12.8.2019 v 7:00, Aktualizováno: 25.7.2019 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

* První kolínský specializovaný obchod pro vrhače šipek byl otevřen pod přiléhavým názvem ´Hell Darts´ v Kutnohorské ulici naproti Komerční bance. Prodejna má otevřeno ve všední dny, o víkendech drží prodejci šipkařskou pohotovost na telefonu.

* Pravidelné "veselé příhody z ježdění ulicemi Kolína", které zveřejňuje jako seriál na youtube řidič autobusu a literát Ondřej Vejsada, sledují stovky lidí. Diváci se na videu mohou seznámit s trasami autobusů, zákulisím práce řidičů, chováním cestujících i s problémy v kolínské dopravě. V červenci komentoval populární kolínský řidič například první průjezd nově otevřenou Pražskou ulicí.

* V srpnu začínají v Městské knihovně v Kolíně žlutá barevná pondělí. Na čtenáře budou čekat žlutě vyladěné knihovnice i knihy na téma žlutá. Kdo přijde alespoň částečně oblečen žlutě, získá drobnou odměnu.

* V sále městské knihovny si lze během prázdnin prohlédnout výstavu ´Afrika očima dětí & Pošli Špunta do školy´, představující fotografické projekty neziskové organizace Centrum Dialog.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM