Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Školka pořádá "V lese fest"

Školka v lese, která funguje v Kolíně od března minulého roku u Stapu v Borkách, pořádá hudební slavnost nazvanou "V lese fest". Uskuteční se na "medvědí louce" v Borkách v pátek 29. června od 15 do 21 hodin.

Školka pořádá
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 28.6.2018 v 14:00, Aktualizováno: 27.6.2018 v 21:00
Rubrika: Zpravodajství

Zváni jsou nejen přátelé školky, ale i nejširší veřejnost. "Bude to rodinný festiválek pro děti i dospělé, čeká nás vystoupení originálních kapelek, dětské divadélko, malování na obličej, workshopy - žonglování, výroba barefoot sandálů, tisk na trička, výroba placek a další atrakce pro malé i velké, především však hravé návštěvníky," láká na připravený program vedoucí školky Eva Kramářová.
Dodejme, že během šestihodinového programu dostanou příchozí možnost se najíst u stánků s burgery, zákusky, kávou či domácí limonádou. Vstupným na akci, která má být oslavou k ukončení školního roku, je pouze dobrovolný příspěvek na podporu Školky v lese. Program akce: 15 h. Kůzle husou (divadélko), 16 h. jam-session kolínských hudebníků, 17 h. The Brownies, 18 h. Zmesti sa, 19 h. Blikající miminko.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM