Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Soutěž 15. MISS Kolínska vyvrcholí v úterý 15. prosince v divadle. V jakých disciplínách se dívky představí?

Finále MISS Kolínska se koná v úterý 15. prosince od 19.30 hodin v Městském divadle v Kolíně. Desítka vybraných dívek se utká v následujících disciplínách: představení finalistek, rozhovor s moderátorem, volná disciplína a promenáda v plavkách.

Soutěž 15. MISS Kolínska vyvrcholí v úterý 15. prosince v divadle. V jakých disciplínách se dívky představí?
Finalistky.Foto: František Stráník
 
Publikováno: 14.12.2015 v 6:00, Aktualizováno: 13.12.2015 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Finalistky se představí v úvodní soutěžní disciplíně v šatech od světoznámé módní návrhářky Petry Pilařové. Na soutěžní disciplínu, jímž je rozhovor, dívky oblékl kolínský obchod XARA Móda paní Lenky Vaňkátové. Korunky z živých květů a květiny opět letos originálně připravila květinová síň Campanula paní Nesvadbové z Velkého Oseka. Večerem bude provázet živý orchestr Harmonie 1872 spolu se zpěvačkou Petrou Pernou a vystoupí i sólistka CrossDance Kolín. Moderátorem večera je letos poprvé Petr Vojnar. Nejen vítězka, ale i další finalistky mají možnost získat spoustu zajímavých cen a skvělých životních zážitků. Divácky podpořit všech deset finalistek přijdou i oceněné dívky z předchozích čtrnácti let konání soutěže.

 

Autor článku: Michal Černý
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM