Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. září 2019

Soutěž Strongman na Karlově náměstí

Jiří Dejmal pochází z Kutné Hory a patří mezi malou skupinu českých profesionálních strongmanů.

Soutěž Strongman na Karlově náměstí
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 31.5.2019 v 20:00, Aktualizováno: 30.5.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Svému sportu se závodně věnuje již osm let a zároveň pořádá i divácky atraktivní soutěže strongmanů zaměřených na extrémní silácké výkony. Letos mu kolínská radnice vyšla vstříc, a tak Kolín poprvé v historii uvidí elitu ČR, a to přímo na Karlově náměstí. V minulosti se sice již strongmani na náměstí představili, ale většinou se jednalo o nižší váhové kategorie a nešlo o vrcholnou soutěž.
Událost s názvem ´Strongman Kolín´, která se koná v sobotu 1. června od 13 do 18 hodin, je jednou ze zhruba pětadvaceti soutěží, které se letos v naší republice uskuteční. Diváci na náměstí uvidí pravděpodobně 12 nejlepších českých strongmanů v čele s Radkem Patákem, Pavlem Zadražilem či Dominikem Huškem. Soutěžit budou v pěti disciplínách, které jsou pro podobné soutěže typické. Budou například zvedat kládu o váze 150 kilogramů, v tzv. mrtvém tahu pozvednou auto, čeká je i disciplína s názvem ´Super Yoke´, při které budou přesouvat extrémně těžkou konstrukci či ´Farmářská chůze´ se dvěma kufry a celkové váze 320 kilogramů.
Událost bude mít nejen svoji sportovní, ale i zábavnou část. Děti jistě ocení skákací hrad, se strongmany bude možné se i vyfotit a zásluhou firmy Alwer si hned domů odnést i snímek.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM