Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 12. listopadu 2019

Speciální program k Halloweenu nabízí knihovna v dětském oddělení i na Práchovně

Městská knihovna v Kolíně je již tradičním pořadatelem halloweenských radovánek. Letos připravila program, který proběhne ve čtvrtek 31. října v dětském oddělení knihovny a později večer i na Práchovně.

Speciální program k Halloweenu nabízí knihovna v dětském oddělení i na Práchovně
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 30.10.2019 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Halloween v knihovně v Husově ulici bude mít podobu strašidelného dětského odpoledne, na kterém budou vítáni zejména ti, kteří si přinesou vlastní, hrůzu nahánějící převlek. V době od 12 do 16 hodin si tu bude možné vydlabat dýni, namalovat si na obličej pavučiny a jiné nechutnosti nebo si poslechnout strašidelné příběhy. Atmosféra svíravých obav se v čase od 17 do 18.30 hodin přenese ke kamenné zálabské Práchovně, kde bude na malé i velké nebojsy čekat prohlídka strašidelné věže. Kromě stylových dekorací se návštěvníci setkají s čarodějnicemi, strašidly různých kalibrů a možná i s nějakými lekacími triky. Na nositele nejlepšího kostýmu bude čekat odměna. Akce se bude konat jen za příznivého počasí, takže pokud by z nebe padal déšť, sliz nebo mrtví netopýři, program se ruší.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM