Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Starokolínská noční můra zřejmě skončí v pondělí 13. května

Z původně rutinní rekonstrukce silničního mostu přes říčku Klejnárku na vjezdu do Starého Kolína se postupně stala noční můra, která na rok zkomplikovala život obyvatel městysu.

Starokolínská noční můra zřejmě skončí v pondělí 13. května
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 9.5.2019 v 7:00, Aktualizováno: 8.5.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Most na okraji Starého Kolína byl již léta v katastrofálním technickém stavu a projíždělo se po něm v zúženém profilu, Středočeský kraj proto rozhodl, že nedojde k pouze dílčí opravě, ale že most bude zbourán a nahrazen novým, o dva metry širším. Stavební práce začaly loni 14. května a hotovo mělo být v říjnu, nakonec se ale rekonstrukce protáhla na téměř dvojnásobek. Po celou dobu rekonstrukce mostu se obyvatelé Starého Kolína auty dostávali do Kolína nikoliv po obvyklé přímé trase kolem Sandberka, ale nepříjemnou objížďkou přes Hlízov a po neustále ucpané "čáslavské" silnici. Podle posledních informací by most ve Starém Kolíně měl být otevřen v pondělí 13. května, po provedení zátěžových zkoušek.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM