Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 20. července 2019

Starosta Rakušan se veřejně zastal svého kolegy v zastupitelstvu a napsal o buranství

Velký ohlas jak mezi přítomnými, tak následně na internetových sociálních sítích, měla názorová přestřelka mezi zastupiteli Martinem Hermanem (ANO) a Václavem Kmochem (Změna pro Kolín) na posledním jednání městského zastupitelstva.

Starosta Rakušan se veřejně zastal svého kolegy v zastupitelstvu a napsal o buranství
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 10.2.2019 v 7:00, Aktualizováno: 9.2.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Za svého kolegu se na Facebooku veřejně postavil starosta Vít Rakušan: "Martin Herman se pustil do Václava Kmocha na Zastupitelstvu města Kolína. Na tom by samo o sobě nebylo nic zvláštního. Možná jen to, že na něj pokřikoval, tak trochu po vesnicku, mimo mikrofon. Ale tak dobré vychování, po všem, co jsme si s ním zažili (a ještě zažijeme), od něj nečekám. Ale psát nesmysly, že Václav Kmoch na svou funkci nestačí, protože, cituji, ´čas nezastavíš´, je opravdu trochu přes čáru. Kdybych tak srovnal, kdo z těch dvou pánů má odbornou erudici a něco v životě za sebou, Václav Kmoch by stál nad panem krajským radním (mezi krajskými zastupiteli má přezdívku ´odpověď dám písemně´) v nebeské výši. Naznačovat, že je někdo na svou funkci starý, je totiž ubohé. Snad ještě víc u strany, která podporovala současného pana prezidenta při volbě do jeho úřadu. Vím, že je těžké se smířit s porážkou v komunálních volbách (Martin Herman dostal od voličů 1.254 hlasů, Václav Kmoch 6.113 hlasů). Ale buranství a malost, kterou tento pán z Ovčár vnesl do kolínské politiky, jsou dosud nevídané."

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM