Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Starší florbaloví žáci kolínského FBC vybojovali 3. místo

Ve víkendových zápasech se představily hned tři kolínské florbalové týmy – elévové, starší žáci a rezervní mužský tým. Celkem odehrály 8 zápasů a nenašly ani jednou přemožitele.

Starší florbaloví žáci kolínského FBC vybojovali 3. místo
Foto:
 
Publikováno: 16.4.2015 v 14:00
Rubrika: Sport

Starší žáci
Na výborné výkony svých mladších kolegů navázali starší žáci. Ve skupině nejdříve remizovali 4:4 s týmem FbŠ Bohemians Praha 4 bílí B a následně zvítězili 6:2 nad Florbal Neratovice. Pouze o skóre tak utekl postup do finále dalšího ligového turnaje, ale Kolín našel dost motivace i pro zápas o třetí místo a jednoznačně si poradil s týmem TJ Sokol Mukařov a oslavil třetí místo výhrou 10:5.

„Kluci předvedli výborný týmový výkon a vybojovali 3. místo a zároveň prodloužili úspěšnou bodovou sérii, kdy z posledních 9 zápasů nepoznali porážku a získali 23 bodů,“ zhodnotil turnaj trenér Jindřich Smejkal.

Sestava Kolína: Mareš - Vacek, Netyk, Malina, Šírek, Mlynář T. - Novotný P. , Šindelář, Janeček, Vobořil, Kadlec K. , Zugar, Mach
 

Autor článku: Petr Cícha
Nepřehlédněte...
Nenápadná úprava židovského hřbitovaKolín bude mít brzy nového starostuZ pardubického letiště v letní sezóně do Londýna nedoletíteArgumenty kolínské advokátky zaujaly Václava Klause ml.
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM