Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 14. října 2019

Stavitel sportovní haly bude vybrán v pondělí 14. října

Do výběrového řízení na zhotovitele sportovní haly v Borkách podalo nabídky více než 5 zájemců.

Stavitel sportovní haly bude vybrán v pondělí 14. října
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 9.10.2019 v 23:50
Rubrika: Zpravodajství

Tu vítěznou vybere hodnotící komise v pondělí 14. října a o týden později vítěze potvrdí městská rada. Od tohoto data poběží patnáctidenní lhůta pro případné námitky neúspěšných účastníků výběrového řízení a pokud by žádné nebyly podány, bude možné v první polovině listopadu s vítězem výběrového řízení podepsat smlouvu. Stavební práce by mohly být zahájeny ještě letos, hala totiž vyroste na pilotech a ty lze instalovat i v zimních měsících.
Pokud jde o termín dokončení, budoucí stavba bude rozdělena do čtyř etap, svázaných přesnými termíny. Ten nejdůležitější říká, že od zahájení stavby do předání hotové haly smí uběhnout nanejvýš 69 týdnů. Pokud tedy budeme předpokládat, že se výběrové řízení nezdrží kvůli odvoláním, mohla by být sportovní hala v ideálním případě otevřena někdy v polovině roku 2021.
Jak jsme již dříve psali, projekt pracuje s variantou jednopodlažní stavby s přesahující rovnou střechou, s velkými okny, které se inspirovaly u někdejších sokoloven, s recepcí, občerstvením, klubovnou a šesti šatnami s celkovou kapacitou téměř sto hráčů. Hrací plocha má rozměry 40 x 25 metrů, na podlaze bude palubovka, protože se počítá s pravidelnými dopoledními tréninky basketbalistů. Halu půjde rozdělit dělícími sítěmi na různé zóny. Před halou vznikne parkoviště pro 80 automobilů, rozšířena bude i příjezdová Brankovická ulice.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM