Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 10. prosince 2018

Stolní tenisté Euromasteru stále drží druhou příčku druholigové tabulky

Publikováno: 14.3.2018 v 10:00

Kolínští stolní tenisté o víkendu nejdříve přivítali sedmý celek tabulky z Bělé pod Bezdězem, v neděli se pak hrálo atraktivnější utkání, kdy do Kolína přijely třetí Litoměřice.

II. liga mužů - skupina A
Euromaster KOLÍN - TTC Bělá pod Bezdězem 10:0

Úvodní čtyřhry byly velmi vyrovnané a Kostelník s Pěnkavou museli své soupeře přetlačit až v pátém setu. Ale Kolín si připsal dva body. Kostelník ve své první dvouhře získal bod opět až v pětisetovém duelu. Borůvka s Vaculovičem soupeře zdolali ve čtyřech setech a jediný Pěnkava svého protivníka vyřídil v nejmenším možném počtu setů. Kolín vedl 6:0 a Borůvku nahradil Čamr. Ten, stejně jako Kostelník, vyhrál 3:0 na sety. Vaculovič s Pěnkavou za stoly zůstali o jeden set déle. Ale také oni nedovolili soupeřům získat body. Hráči Bělé si z Kolína odvezli nepopulárního kanára. Soupeře ve dvouhrách porazili: Kostelník 2:0, Vaculovič 2:0, Pěnkava 2:0, Borůvka 1:0, Čamr 1:0.

Euromaster KOLÍN – TTC Litoměřice 10:4

Po sobotním hladkém vítězství nastoupili hráči Kolína proti o poznání silnějšímu soupeři, který jim ze třetí příčky dýchal na záda. Kolín netradičně nepustil ani bod ve čtyřhrách a ujal se vedení 2:0. Pěnkava bohužel na svého soupeře nestačil, ale jeho spoluhráči nezaváhali a připsali si důležitá vítězství. Euromaster po první sérii dvouher vedl 5:1. Druhá série dvouher byla jednoznačně v režii domácích borců a zdálo se, že za stavu 9:1 je rozhodnuto. Litoměřice však nechtěly dát kůži zadarmo a ve třetí sérii dvouher zabraly a hostující hráči získali 3 body. Na poslední sérii dvouher však nedošlo, protože domácí Kostelník po prohraném úvodním setu zabral a další tři sety jednoznačně vyhrál a poslal hosty domů s nepořízenou. Hráči Kolína se se sezónou 2017/2018 a svými fanoušky rozloučili na domácí půdě dvěma vítěznými zápasy. Ve zbývajících dvou kolech hrají na půdě čtvrtého Hostinného a osmého Liberce. V obou utkáních se budou snažit vyhrát a tajně doufat, že vedoucí Cheb ztratí body na půdě Litoměřic a Bělé pod Bezdězem. Vzhledem k dosavadnímu průběhu soutěže je však ztráta bodů Chebu v těchto utkáních vysoce nepravděpodobná. Body ve dvouhrách za Kolín získali: Kostelník 3:0, Vaculovič 2:1, Borůvka 2:1, Pěnka 1:2.

19. kolo: Cheb - Sedlčany 10:0, Bor - Č. Budějovice 10:2, Michle - Litoměřice 9:9, Vršovice - Liberec C 6:10, EL Niňo D - Hostinné 10:4.

20. kolo: Bor - Sedlčany 10:5, Cheb - Č. Budějovice 10:3, Michle - Bělá p/B 7:10, EL Niňo D - Liberec C 9:9, Vršovice - Hostinné 10:3.

21. kolo: Hostinné - KOLÍN (so 24.3. 15:00), 22. kolo: Liberec C - KOLÍN (ne 25.3., 10:00).