Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 16. července 2019

Stručně z Kolína: Demolice v Kmochově ulici; tablety pro zastupitele; nová ulice má jméno Na Hrázi

* V době jarních prázdnin od 8.2. do 12.2. bude zavřená alergologická ambulance dětského oddělení Oblastní nemocnice Kolín.

Stručně z Kolína: Demolice v Kmochově ulici; tablety pro zastupitele; nová ulice má jméno Na Hrázi
Městské zastupitelstvo přejde na tablety a radnice ušetří tuny papíru.Foto: K2 Invest Chrudim
 
Publikováno: 5.2.2016 v 16:00, Aktualizováno: 2.2.2016 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

* Zbytek starého sídla Technických služeb města Kolína v Kmochově ulici, které ustoupí multifunkčnímu objektu Residence Street Kolín (na snímku), byl zbourán 29.1.

* V Zastupitelstvu města Kolína se již od března přestane papírovat a zasedání 21.3. bude již plně elektronizováno. Ročně se tak ušetří stovky kilogramů papíru, ušetří se i za sponky do sešívačky, obsluze radniční kopírky se též uleví. Podle tajemnice Dagmar Soukupové jsou tablety nakoupeny a během třetího měsíce roku budou zastupitelé zváni na radnici a seznámeni s novou technologií.

* Kolín má novou ulici pojmenovanou "Na Hrázi". Nachází se v městské části Sendražice. Zavedený název doporučila komise pro Připojené městské části.

* Již do jedenáctého ročníku vstupuje pravidelné měsíční setkávání sběratelů všech oborů konané v saloncích Městského společenského domu Kolín. Sjíždějí se tam především sběratelé známek, mincí a pohledů, prostory jsou však vhodné i k nabídkám dalšího artiklu spadajícího i do sortimentu blešího trhu.
Akce se koná 6.2. od 7.30 h. Vstupné: 10 Kč, pronájem stolu: 25 Kč.

Autor článku: Redakce KP
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM