Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 22. července 2019

Stručně z Kolína: Otvírací doba Práchovny, rozklikávací rozpočet města

Stručně z Kolína: Otvírací doba Práchovny, rozklikávací rozpočet města
Rozklikávací rozpočet na webové stránce MÚ Kolín.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 5.6.2015 v 12:00, Aktualizováno: 2.6.2015 v 15:00
Rubrika: Zpravodajství

* Vyhlídková věž Práchovna na kolínské Skále otevřena 5.6. a 19.6. od 14.30 do 16.30 h. Výjimečně bude zpřístupněna i v 13.6. a v neděli 14.6., oba dva dny od 10.00 do 14.00 h.

* Výměnu oken na západní fasádě Městského divadla Kolín provede firma Roman Langer z Ústí nad Orlicí za cenu 1.113.390 Kč bez DPH. Vítěz vzešel z výběrového řízení, kterého se zúčastnilo 7 subjektů.

* V kolínské synagoze zahrají 10.6. od 19.30 h. Radim Hladík se skupinou Blue Effect. Jde o koncert z cyklu Básníci básniví.

* Do 12.6. má trvat rekonstrukce autobusové zastávky v Benešově ulici po pravé straně směrem do města mezi zastávkami Masarykova a Na Magistrále v Kolíně. Současná zastávka bude nahrazena novou vč. úpravy okolí. "Pokračujeme ve výměně typových zastávek, které vybral architekt města," doplnil starosta Vít Rakušan.

* Radní města Kolína plánují uspořádat výjezdní zasedání v Sendražicích. Termín zatím není znám.

* Kolínská radnice koupila program pro elektronické zadávání veřejných zakázek. K vidění tak mají být veškeré podrobnosti k zakázkám v hodnotě nad 250 tis. Kč. Spuštěn má být v průběhu června.

* Rozklikávací rozpočet města Kolína najdete na adrese: http://vyuctovani.mukolin.cz:9888/RR/

* Pokud je o stavbu nového autobusového nádraží v Kolíně vedle vlakového, bylo zažádáno o územní řízení. Územní řízení je v českém právu procesní postup, který rozhoduje o umisťování staveb, ochraně zájmů území, využití území a dělení a zcelování pozemků. Územní řízení vede stavební úřad a koná se jen v případech s významným vlivem na okolí a životní prostředí. K územnímu řízení má každý možnost se vyjádřit.
 

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM