Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

Stručně z Kolína: Prádelna za 30 miliónů, ascendenty v knihovně, velikonoční trh na rynku...

Stručně z Kolína: Prádelna za 30 miliónů, ascendenty v knihovně, velikonoční trh na rynku...
Rekonstrukce staré kolínské vodárenské věže.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 25.3.2015 v 12:00, Aktualizováno: 24.3.2015 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

* Přestavba kolínské vodárny na Pražském předměstí na vyhlídkovou věž pokračuje podle harmonogramu, prohlásil 17.3. místostarosta Michael Kašpar a dodal, že o žádných problémech neví.

* Ve středu 25.3. od 18 h. proběhne v jazykové škole LEVL Kolín jeden z tradičních klubů. Tématem jsou tentokrát Velikonoce v Bělorusku, které bude prezentovat rodilá mluvčí v anglickém jazyce. Rezervace místa možná na skola@levl-languages.cz nebo tel. č. 602 727 091.

* Zařízení služeb pro ministerstvo vnitra stále avizuje prodej areálu bývalé prádelny v ulici Na Pobřeží. Její nabídková cena dosahuje bezmála 30 mil. Kč. Nejbližší elektronická aukce, která může rozhodnout o nabyvateli areálu, se koná 30.3.

* Přednáška Martina Daleckého proběhne ve 26.3. v 17 h. v sále Městské knihovny Kolín, Husova 69, Kolín I. Na této přednášce si z horoskopu potvrdíte svůj charakter, dozvíte se o pracovních a zdravotních dispozicích nebo komunikačních i sociálních dovednostech. Přijďte poodhalit skrytá tajemství astrologie, zve knihovna.

* III. zasedání Zastupitelstva města Kolína se koná 30.3. od 15 h. v saloncích Městského společenského domu Kolín. Projednávat se budou návrh na realizaci 2. etapy projektu Regenerace panelového sídliště, výkupy a odprodeje pozemků a návrh na udělení Ceny města Kolína.

* Kolínská radnice chce v květnu nebo v červnu uspořádat veřejné slyšení na téma podnikatelské prostředí v Kolíně. Další veřejná slyšení se mají týkat omezení hazardu a stavby autobusového nádraží.

* První letošní trh (Velikonoční) se na Karlově náměstí v Kolíně koná 3.4.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM