Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. května 2017 a svátek má Vilém.

Stručný přehled zábavných programů v Kolínském regionu na nejbližší dny

Stručný přehled zábavných programů v Kolínském regionu na nejbližší dny
 
Publikováno: 16.7.2014, Aktualizováno: 15.7.2014 v 18:00
Rubrika: Kultura

* Ve Třech Dvorech se koná 18.7. Filmová noc. Na fotbalovém hřišti budou k vidění snímky Revival a Podfukáři. Vstupné je 50 Kč. Začátek představení je cca ve 21.45 h. (po setmění).

* Letní hudební country festival Hradešínské struny proběhnou 19.7. v obci Hradešín. Od 12 h. zahrají Monogram CW, Cimpr Campr, Holoubek trio, Od plotny skok, Cop, G-Runs N Roses, Blanket, Blueground a Klára a Robert Křesťan s Druhou trávou. Vstupné je 200 Kč.

* Letošní TPCA Beatfest se koná 19.7. od 13 h. v amfiteátru Kmochova ostrova v Kolíně. Hlavními hvězdami mají být kapely Eddie Stoilow a Arakain.

* Týnecký Mazec proběhne 19.7. na letním parketu Ostrov v Týnci nad Labem. Od 17 h. zahrají kapely nejen z Čech, ale i ze Slovenska: Hypnos, Doomas, Sepultura rev., Elysium, Sepsis, FOB, Deathstar a Hate Is Beautiful. Areál Ostrova nabídne i prostor pro stanování. Návštěvníci se mohou těšit z alko i nealko nápojů za lidové ceny a samozřejmě i výborné domácí kuchyně. Pro pohodlí návštěvníků nechybí ani dostatek lavic se stoly s výhledem na jeviště. V případě horšího počasí je objednán mobilní stan. Do programu budou zařazeny soutěže o věcné ceny a po festivalu dotočná, která se minulý rok protáhla až do nedělních večerních hodin. Areál bude otevřen od 17 hodin. Po domluvě je možno ustájit v areálu dvoukolé miláčky.

* Rostoklaty zvou 19.7. od 13.30 do 17 h. na výstavu u příležitosti 110. výročí pošty v této obci. V kostele sv. Martina uvidíte expozici historických pohlednic a fotografií obce, ukázky z expozice Podlipanského muzea v Českém Brodě a uslyšíte historický výklad kronikáře Jana Psoty ml. o historii pošty. Představena bude zbrusu nová pohlednice kostela sv. Martina.

* Na hřišti v Krakovanech se 19.7. od 18 h. uskuteční hudební Krak Summer Fest. Zahrají kapely Era Vulgaris, Ska n daal music ensemble, Něco a Jet8.

* Na hudbu bohatý den 19.7. můžete zakončit ve Starých lázních v Kolíně, kde se koná houseová party nazvaná Starnight s DJs Cloudem, Marcosem a Flashem.

* Kinematograf bratří Čadíků zavítá do Českého Brodu, aby na Husově náměstí zahrál 4 české filmy: 21.7. Revival, 22.7. Postřižiny, 23.7. Donšajni a 24.7. Příběh kmotra. Začátky představení jsou v 22 h. Vstupné je dobrovolné, výtěžek je určen na charitativní účely.

Kinematograf bratří Čadíků promítne na náměstí v Českém Brodě kolekci českých filmů.
Foto: z webu kinematografu
Související články:
Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Radnice vyplatí odměny sociálním pracovníkůmNesvadba vítězem závodu Českého poháru v Peci pod SněžkouCelostátní setkání letos v KolíněPamětní deska Josefa Mašína visí v Praze
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM