Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 18. října 2017

Stručný přehled zábavných programů v Kolínském regionu na nejbližší dny

Stručný přehled zábavných programů v Kolínském regionu na nejbližší dny
 
Publikováno: 16.7.2014, Aktualizováno: 15.7.2014 v 18:00
Rubrika: Kultura

* Ve Třech Dvorech se koná 18.7. Filmová noc. Na fotbalovém hřišti budou k vidění snímky Revival a Podfukáři. Vstupné je 50 Kč. Začátek představení je cca ve 21.45 h. (po setmění).

* Letní hudební country festival Hradešínské struny proběhnou 19.7. v obci Hradešín. Od 12 h. zahrají Monogram CW, Cimpr Campr, Holoubek trio, Od plotny skok, Cop, G-Runs N Roses, Blanket, Blueground a Klára a Robert Křesťan s Druhou trávou. Vstupné je 200 Kč.

* Letošní TPCA Beatfest se koná 19.7. od 13 h. v amfiteátru Kmochova ostrova v Kolíně. Hlavními hvězdami mají být kapely Eddie Stoilow a Arakain.

* Týnecký Mazec proběhne 19.7. na letním parketu Ostrov v Týnci nad Labem. Od 17 h. zahrají kapely nejen z Čech, ale i ze Slovenska: Hypnos, Doomas, Sepultura rev., Elysium, Sepsis, FOB, Deathstar a Hate Is Beautiful. Areál Ostrova nabídne i prostor pro stanování. Návštěvníci se mohou těšit z alko i nealko nápojů za lidové ceny a samozřejmě i výborné domácí kuchyně. Pro pohodlí návštěvníků nechybí ani dostatek lavic se stoly s výhledem na jeviště. V případě horšího počasí je objednán mobilní stan. Do programu budou zařazeny soutěže o věcné ceny a po festivalu dotočná, která se minulý rok protáhla až do nedělních večerních hodin. Areál bude otevřen od 17 hodin. Po domluvě je možno ustájit v areálu dvoukolé miláčky.

* Rostoklaty zvou 19.7. od 13.30 do 17 h. na výstavu u příležitosti 110. výročí pošty v této obci. V kostele sv. Martina uvidíte expozici historických pohlednic a fotografií obce, ukázky z expozice Podlipanského muzea v Českém Brodě a uslyšíte historický výklad kronikáře Jana Psoty ml. o historii pošty. Představena bude zbrusu nová pohlednice kostela sv. Martina.

* Na hřišti v Krakovanech se 19.7. od 18 h. uskuteční hudební Krak Summer Fest. Zahrají kapely Era Vulgaris, Ska n daal music ensemble, Něco a Jet8.

* Na hudbu bohatý den 19.7. můžete zakončit ve Starých lázních v Kolíně, kde se koná houseová party nazvaná Starnight s DJs Cloudem, Marcosem a Flashem.

* Kinematograf bratří Čadíků zavítá do Českého Brodu, aby na Husově náměstí zahrál 4 české filmy: 21.7. Revival, 22.7. Postřižiny, 23.7. Donšajni a 24.7. Příběh kmotra. Začátky představení jsou v 22 h. Vstupné je dobrovolné, výtěžek je určen na charitativní účely.

Kinematograf bratří Čadíků promítne na náměstí v Českém Brodě kolekci českých filmů.
Foto: z webu kinematografu
Související články:
Autor článku: Redakce KP
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Přestavba nádražní budovy s kavárnou na vnitřním ochozeKolín bude mít další podzemní kontejneryStadión AFK fotbalový mač neviděl už léta a zarůstá lebedouAnimovaný film o historii Kolína
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM