Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 20. října 2019

Svatojánská noc v kouzelném skanzenu

Muzeum lidových staveb v Kouřimi uvede v sobotu 22. června, v netypickém čase od 19 do 23 hodin, národopisný pořad ´Svatojánská noc´.

Svatojánská noc v kouzelném skanzenu
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 22.6.2019 v 7:00, Aktualizováno: 21.6.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

"Svátek sv. Jana Křtitele uctíme pálením svatojánského ohně k zahnání draků, neopomeneme ani kouzelné byliny. Večer vyvrcholí tematickým koncertem Michaela Pospíšila, zpěváka, multiinstrumentalisty a hudebního badatele v oblasti barokní hudby," představuje program Petr Tyc z Regionálního muzea v Kolíně. Program bude mít dvě tématické části. V úvodu od 19 hodin se návštěvníci poučí o moci magických bylin a nápojů lásky, které jsou součástí magie období okolo slunovratu a dostanou návod k uvití pelyňkového věnce za účelem věštění. Ve 21.30 hodin pak začne koncert Michaela Pospíšila, který své publikum při setmění odvede k obřadnému zapálení svatojánského ohně. Koncert bude pokračovat až do 23 hodin. Vstupné na celý program činí 120/80 korun, rodina zaplatí 320 korun.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM