Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 21. února 2019

Světlana Glaserová, bojovnice se šmejdy promluví v pobočce kolínské knihovny

V pobočce Městské knihovny v Kolíně, v Benešově ulici na sídlišti se v úterý 23. června od 10 hodin uskuteční autorské čtení z knihy Světlany Glaserové "Kdopak by se šmejdů bál". Čtení a následná beseda s autorkou bude nesporně zajímavá. Světlana Glaserová je mnohaletou úspěšnou bojovnicí proti podvodným firmám a zakladatelkou občanského hnutí "Společná obrana".

Světlana Glaserová, bojovnice se šmejdy promluví v pobočce kolínské knihovny
Knihovna zve na autorské čtení.Foto: Motiv z pozvánky
 
Publikováno: 22.6.2015 v 6:00, Aktualizováno: 16.6.2015 v 20:00
Rubrika: Kultura

V poučné knize plné užitečných postřehů, rad a doporučení popisuje, jak pomocí blogu, webových stránek, demonstrací, článků, televizních vystoupení, trestních oznámení, hromadné žaloby a spolupráce s ČOI odhalovala a napadala praktiky podvodných firem.

"Pojďme nebýt ovcemi! Pojďme se iniciativně zapojit do společného boje! Nevěřte tvrzení, že za blbost se platí! Důvěřivost a poctivost není blbost! Neplaťte za zboží a služby které jste neobdrželi, nenechte se oškubávat od různých šmejdů na předváděcích akcích pro seniory, od podomních a internetových prodejců, od obchodních zástupců různých prapodivných pojišťoven, úvěrových společností, či realitních kanceláří," taková a podobná jsou slova, kterými Světlana Glaserová povzbuzuje k boji proti šmejdům.
 

Související články:
Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM