Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 20. června 2018

Terminál autobusů už je slavný

Oprava kolínského autobusového nádraží, zahájená v květnu, se objevila minulý čtvrtek i v televizních Událostech na ČT1.

Terminál autobusů už je slavný
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 19.6.2017 v 12:00, Aktualizováno: 18.6.2017 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

„Prozradím dvě zajímavosti. Děláme v Kolíně jeden ze tří největších projektů tohoto typu v České republice. Hodnocení našeho projektu bylo z několika desítek druhé nejlepší v republice,“ doplnil k tomu místostarosta Michael Kašpar. Připomeňme, že momentálně největší kolínská rekonstrukce je rozložena do deseti etap po dobu dvaceti měsíců, ve kterých budou postupně uzavírány části ulic Rorejcova, Pod Hroby a Dukelských hrdinů, s čímž je spojeno nepříjemné omezení veřejné i soukromé dopravy, možností parkování a pohybu chodců. V posledních etapách, plánovaných na podzim roku 2018, opraví i plochu odjezdu regionálních autobusů, která bude poté sloužit pouze pro odstavy a jako parkoviště pro osobní automobily. V areálu se uvažuje i o umístění parkovací věže pro cyklisty.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM