Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 24. května 2019

TPCA Beat festival zaplní Kmochův ostrov

Zítra se uskuteční jedna z největších kulturních akcí regionu během léta, TPCA Beat festival.

TPCA Beat festival zaplní Kmochův ostrov
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 27.7.2018 v 7:00, Aktualizováno: 19.7.2018 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Tradiční, už jedenácté, dostaveníčko regionálních kapel, okořeněné účastí muzikantů z "první ligy" tuzemské hudební scény, zaplní Kmochův ostrov v sobotu 28. července. 
Na jaké hvězdné hosty letos pořadatelé lákají? Na mladší generaci je cíleno vystoupení kutnohorského písničkáře Pekaře, pro rockery-pamětníky byl pozván Abraxas. Headlinery večera pak bude legendární Žlutý pes s Ondřejem Hejmou a slovenská skupina No Name.
Stejně jako v minulých letech je připravena soutěž regionálních kapel, v níž vítěz získá 50 tisíc korun na natočení vlastního alba. Stejně jako v předchozích ročnících vyberou vítěze svým hlasováním diváci.
Standardem je i využití výtěžku z festivalu na charitativní účely. „Vstupné je jako vždy symbolické – 30 korun a veškeré peníze, které se nám takto podaří shromáždit včetně výtěžku z prodeje festivalových upomínkových předmětů, věnujeme rodině handicapované Viktorky z Kolína na nákup kosmického obleku, který by ji mohl pomoci postavit se na vlastní nohy,“ řekl mluvčí automobilky TPCA Marek Hovorka.
Brány areálu na Kmochově ostrově se 28. července otevřou ve 13 hodin, hudební program začne o hodinu později. Kromě hudebních vystoupení bude připravena celá řada atrakcí pro návštěvníky a také další hudební „stage“, na níž se budou až do jedné hodiny ranní střídat DJ´s z Kolína a okolí.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM