Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 25. srpna 2019

TPCA Beat festival zaplní v sobotu Kmochův ostrov

Dvanáctý TPCA Beat festival se uskuteční na Kmochově ostrově v Kolíně v sobotu 20. července od 12.45 hodin až do půlnoci.

TPCA Beat festival zaplní v sobotu Kmochův ostrov
Foto: František Stráník
 
Publikováno: 18.7.2019 v 7:00, Aktualizováno: 17.7.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Tahákem letošního ročníku se stane kapela Wohnout, která se zastaví v rámci svého turné ´Máme na míň´. Procítěnou romantikou přispěje k úspěchu festivalu Pavel Callta, přemýšlivější osloví písničkář Pokáč. Patřičný rozjezd celého programu obstará kapela The Tap Tap. 
Festival pořádá kolínská automobilka TPCA a jedním z jeho cílů je i finanční podpora talentů z širšího regionu. Letos se o podporu v soutěži utká pět skupin rozličných žánrů - k progresivnímu rocku se klonící trio Nose, metaloví Torrax Kutné Hory, kvartet vikingů Vanaheim z Chlumce, poděbradští alternativci Oliverova dálka a pardubičtí eNDee. Zahrají i loňští vítězové soutěže Big S! z Čáslavi.
Zkušenosti z minulých let říkají, že počet návštěvníků festivalu neklesá pod tři tisíce. Způsobeno je to i tím, že děti do 130 centimetrů a zaměstnanci TPCA neplatí bstupné, ostatní jen symbolickou stokorunu. Výtěžek ze vstupného bude stejně jako lloni věnován na konkrétní charitativní účely.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM