Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 17. ledna 2020

TPCA stále přijímá a bude přijímat zaměstnance

Kolínská automobilka Toyota Peugeot Citroen Automobile (TPCA) přijala za poslední tři měsíce téměř dvě stovky nových zaměstnanců. Nábor bude pokračovat i v dalším roce.

TPCA stále přijímá a bude přijímat zaměstnance
Foto: Archiv TPCA
 
Publikováno: 25.12.2015 v 12:00, Aktualizováno: 22.12.2015 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Továrna obnovila nábor zaměstnanců do dělnických pozic v září letošního roku a za tři měsíce přijala 170 nových zaměstnanců do výroby. "Kromě toho jsme přijali dalších deset lidí na pozice specialistů do nevýrobní části továrny," upřesňuje manažer oddělení podnikových záležitostí, pod které nábor spadá, Pavel Beneš.

Většina nových zaměstnanců pochází z regionu Kolínska či blízkého okolí a někteří z nich jsou i zaměstnanci, kteří se do TPCA vracejí. "Nově nabízíme uchazečům přijatým přes pracovní agentury rychlejší možnost převedení do kmenového stavu naší automobilky, zjednodušili jsme také proceduru prodlužování kontraktů uzavřených na dobu určitou," vypočítává Pavel Beneš novinky, které do TPCA lákají více uchazečů o zaměstnání.

Nábor bude pokračovat i v příštím roce a měsíčně automobilka zaměstná několik desítek lidí. V TPCA pracují nyní necelé tři tisíce zaměstnanců a průměrný plat v dělnických profesích je 30.600 Kč plus další benefity.

Autor článku: Marek Hovorka
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM